Іригатор AHealth SDI 3
![]() |
AHealth SDI 3 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати іригаторРозповідаємо, чим іригатор відрізняється від зубної щітки, для чого потрібен і як вибрати підходящу модель

Як вибрати електричну зубну щіткуРекомендації щодо вибору електричної зубної щітки, яка забезпечить комфорт експлуатації для всієї родини
Купити AHealth SDI 3
Усі ціни 6 →| 999 грн. | ![]() |
AHealth SDI 3 Pink (AH-IR-SDI3-P) SDI3Pink(AH-IR-SDI3-P) | 879 грн. |
| 879 грн. | ![]() |
AHealth SDI 3 White (AH-IR-SDI3-W) SDI3White(AH-IR-SDI3-W) | 999 грн. |
AHealth SDI 3 Green (AH-IR-SDI3-G) SDI3Green(AH-IR-SDI3-G) | 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →