Навушники
Aiwa ESTM-50USB-C
![]() |
Aiwa ESTM-50USB-C |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aiwa 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aiwa ESTM-50USB-C
Навушники з мікрофоном Aiwa ESTM-50USB-C/RD | 1 553 грн. |
Навушники з мікрофоном Aiwa ESTM-50USB-C/SL | 1 553 грн. |
Навушники з мікрофоном Aiwa ESTM-50USB-C/WT | 1 553 грн. | ![]() |
| 1 559 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →