Каталог   /   Авто та мото   /   Запчастини й електрика   /   Пуско-зарядні пристрої   /   Alligator

Зарядний пристрій Alligator AC809

Фото - Пуско-зарядний пристрій Alligator AC809
Alligator AC809
Тип пристрою
зарядний пристрій
Тип
трансформаторне
Сумісність з акумуляторами (АКБ)
WET/EFB (Lead-Acid)
Напруга акумуляторів
12 В
24 В
Макс. сила струму при зарядці
20 А
Регулювання сили струму
без регулювань
Ємність акумулятора, що заряджається 12В
48 – 200 Агод
Функції та можливості
амперметр
Джерело живлення
230 В
Дата додавання на E-Katalog
червень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alligator 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alligator.
Як вибрати пусковий пристрій (бустер) для автомобіляКритерії вибору авто-бустера для швидкого запуску двигуна та зручності вдома

Купити Alligator AC809

Усі ціни 9 →

Зарядний пристрій Alligator 12/24V 20А (AC809) AC809

Надійний і простий у використанні зарядний пристрій для вашого автомобільного акумулятора. Це трансформаторний зарядний прист... щерій, призначений для заряджання вольтових свинцево-кислотних акумуляторів. Особливості: Простота використання: під'єднайте затискачі до акумулятора, увімкніть пристрій у розетку та виберіть режим заряджання. Індикація заряду: вбудований амперметр дає змогу відстежувати струм заряду, забезпечуючи оптимальний режим заряджання. Захист: запобіжник захищає пристрій від перевантаження і короткого замикання. Компактність і портативність: легка вага і зручна ручка забезпечують легке транспортування і зберігання.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 441 грн.

ALLIGATOR 20А 12/24V (AC809) 20А12/24V(AC809)

Пускова напруга/24 В|Колір виробника/Червоний з чорним|Вага/5,825 кг|Потужність/450 Вт|Ємність/Ні|Тип акумулятора, що заряджа... щеється/SLA|Особливості/Амперметр, Захист від короткого замикання, Захист від надмірного заряду|Комплектація/Пускозарядний пристрій, Інструкція|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|Бренд/ALLIGATOR
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 439 грн.

Зарядний пристрій АКБ Alligator 12/24V, 20А LAC809

Зарядний пристрій для свинцево-кислотних АКБ.Вхідна напруга: AC 230V/50HzВихідна напруга: DC 12V-24VВихідна потужність підзар... щеядки: 450WCтрум підзарядки: 8/12AМакс. струм підзарядки: 20AКабель живлення: 1,6мЗарядний кабель: 1,5мІндикаторна шкала: +Гарантія: 12 місяців
Boom-ua.comЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Зарядний пристрій АКБ Alligator 12/24В 220А·год 20А(AC809)

Маркетплейс: MAUDAU  AutoKermo З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Зарядний пристрій для свинцево-кислотних АКБ портативний Alligator 12/24V, 20А TRAC809

Маркетплейс: Rozetka.ua  Just Mix З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 849 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Alligator AC809

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди