Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Вимірювальні прилади   /   Мультиметри   /   ANENG

Мультиметр ANENG AN-SZ01

Фото - Мультиметр ANENG AN-SZ01
Фото 7
ANENG AN-SZ01
Пристрій:мультиметр
Пост. напруга:600 мВ, 600 В
Змін. напруга:600 мВ, 600 В
Постійний струм:10 А
Змінний струм:10 А
Опір:600 Ом, 60 МОм
Всі характеристики
Характеристики AN-SZ01
Основне
Тип пристроюмультиметр
Типцифровий
Види вимірювань
Вимірюваннянапруга
струм
опір
Характеристики
Рід струмупостійний/змінний
Рід напругипостійне / змінне
Постійна напруга мін.600 мВ
Постійна напруга макс.600 В
Змінна напруга мін.600 мВ
Змінна напруга макс.600 В
Постійний струм макс.10 А
Змінний струм макс.10 А
Опір мін.600 Ом
Опір макс.60 МОм
Макс. діагностуємих число5999
Розрядність дисплея3 5/6
Функції та можливості
Функції"продзвонювання" ланцюга
безконтактне виявлення (NCV)
True RMS
автоматичний вибір діапазону вимірювання
автовимкнення / 15 хв. /
Комплектаціявимірювальні щупи
Інше
Підсвічування дисплея
Вбудований ліхтарик
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятора2xAAA
Габарити125x67x27 мм
Дата додавання на E-Katalogчервень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANENG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANENG.

Купити ANENG AN-SZ01

Усі ціни 6 →

Мультиметр цифровий кишеньковий ANENG SZ01 (AN-SZ01)

Цифровий мультиметр ANENG AN-SZ01 є компактним і функціональним приладом, призначеним для вимірювання основних електричних па... щераметрів у побутових і професійних умовах. Завдяки автоматичному вибору діапазону та легкому корпусу цей мультиметр зручний для електриків, радіоаматорів і домашніх майстрів, які займаються діагностикою електроприладів, ремонтом електроніки чи перевіркою
Secur.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
775 грн.

Цифровий мультиметр ANENG AN-SZ01, V, A, R, F (AN-SZ01)

Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - до 200 МОм, до 200 мкФ
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
899 грн.

Цифровий мультиметр ANENG AN-SZ01, V, A, R, F (AN-SZ01)

+ 31 балів ITbox, Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - до 200 МОм, до 200 мкФ
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Мультиметр ANENG AN-SZ01

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись

Мультиметр ANENG AN-SZ01, вимірювання: V, A, R, F

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись

ANENG Мультиметр ANENG AN-SZ01

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
769 грн.

Динаміка цін на ANENG AN-SZ01