Обприскувач Apro Li-5L (550944)
![]() |
Apro Li-5L 5 л8 л |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro Li-5L
Обприскувач акумуляторний Li- 5L APRO | 1 254 грн. |
| 1 379 грн. |
| 1 869 грн. |
| 1 317 грн. |
Модификації Apro Li-5L
| Ціни на Apro Li-5L |
|---|---|---|---|---|
| Apro Li-5L | від 1 254 грн. | 4 пропозиції | ||
| Apro Li-8L | від 1 284 грн. | 4 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →