Конвектор Ardesto CH-2000MCA 2 кВт
![]() |
Ardesto CH-2000MCA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як не замерзнути в міжсезоння: 7 корисних пристроїв, які допоможуть зігрітисяПрактичні рішення для збереження тепла та затишку.

Який обігрівач вибрати: плюси та мінуси, порівняння різних типівВибираємо тип обігрівача, порівнюємо сильні та слабкі сторони представлених на ринку рішень
Купити Ardesto CH-2000MCA 2 кВт
Усі ціни 69 →Конвектор Ardesto CH-2000MCA | 2 999 грн. | ![]() |
Конвектор електричний ARDESTO CH-2000MCA | 2 999 грн. |
| 2 999 грн. |
| 2 999 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto CH-2000MCA
| Ціни на Ardesto CH-2000MCA |
|---|---|---|---|---|
| Ardesto CH-1500MCA 1.5 кВт | від 2 224 грн. | 76 пропозицій | ||
| Ardesto CH-2000MCA 2 кВт | від 2 562 грн. | 72 пропозиції | ||
| Ardesto CH-2500MCA 2.5 кВт | від 2 853 грн. | 62 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →