Плита Ardesto FSCF-E605B чорний
![]() |
Ardesto FSCF-E605B чорний 2023 рік |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto FSCF-E605B чорний
Ardesto FSCF-E605B (128410) | 36 006 грн. |
Електрична плита ARDESTO FSCF-E605B | 11 267 грн. |
Плита ARDESTO електрична, 53л, 60x60см, конвекція, підсвічування, чорний FSCF-E605B | 11 499 грн. | ![]() |
| 12 480 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →