Флип-чехол ArmorStandart G-Case for A54
ArmorStandart G-Case for A54 |
Цвет | | Тип | чехол с флипом | Совместимость | A54 | Материал | кожа | Карман для кредиток | | Задняя крышка | матовая | Внешние габариты | 164x77x15 мм | Дата добавления на E-Katalog | август 2022 | Маркировка производителя | ARM59750
ARM59751
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| ArmorStandart G-Case для Oppo A54 4G Blue (ARM59751)Чохол ArmorStandart G-Case для Oppo A54 4G Blue (ARM59751) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 269 грн. | | |
|
| Чохол до моб. телефона Armorstandart G-Case Oppo A54 4G Black (ARM59750) AЧохол до моб. телефона Armorstandart G-Case Oppo A54 4G Black (ARM59750) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 253 грн. | | |
|
| Чохол-книжка Armorstandart G-Case для Oppo A54 Black (ARM59750) ARM59750Шкіряний чохол-книжка G-Case Ranger Series з магнітною застібкою - це стильний аксесуар, а також прекрасний захист для вашого... ещесмартфона. Він надійно захищає смартфон від подряпин, падінь і інших різних ушкоджень.Магнітна застібка щільно фіксує верхню частину чохла, на якій розташовується металева накладка - завдяки цьому мобільний пристрій завжди захищений від небажаного потрапляння бруду, вологи і пилу.Смартфон утримується в щільній і гнучкій силіконовій капсулі, яка захистить його при падінні, а також допоможе зберегти гарний зовнішній вигляд - на корпусі пристрою не залишиться подряпин і інших слідів експлуатації.Місткий кардхолдер, який розташовується у внутрішній частині чохла, здатний легко замінити гаманець і прекрасно вміщує в собі банківські картки, а також купюри різного номіналу. Click.uaС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | | 269 грн. | | |
|
| Чохол до мобільного телефона Armorstandart G-Case Oppo A54 4G Black (ARM59сумісність з моделями - Oppo A54, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - термополіуретан, Колір - чорний Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 269 грн. | | |
|
| Armorstandart Чохол до мобільного телефона Armorstandart G-Case Oppo A54 4+ 15 грн бонус, сумісність з моделями - Oppo A54, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - термоп... ещеоліуретан, Колір - чорний Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 269 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart G-Case for A54
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная