Каталог   /   Климат, отопление и водоснабжение   /   Обогреватели   /   Электрокамины   /   ArtiFlame

Электрокамин ArtiFlame DECEMBER AF28S

Фото - Электрокамин ArtiFlame DECEMBER AF28S
Фото 5
ArtiFlame DECEMBER AF28S
Цвет
Тип
портальный камин (каминокомплект)
Монтаж
приставной
Режимы работы
имитация пламени
звук потрескивания дров
отопление 1 режим
Макс. площадь обогрева
18 м²
Макс. мощность
1800 Вт
Функции
регулировка температуры
термостат
тепловентилятор
регулировка яркости пламени
регулировка интенсивности пламени
таймер отключения
Дисплей
Пульт ДУ
Материал портала
шпонированный МДФ
Габариты (ВхШхГ)
107x115x32.5 см
Вес
56 кг
Официальный сайт
artiflame.in.ua
Дата добавления на E-Katalog
февраль 2022
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArtiFlame 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArtiFlame.

Купить ArtiFlame DECEMBER AF28S

Все цены 7 →

Камінокомплект ArtiFlame DECEMBER AF28S МАХАГОН КОРИЧНЕВИЙ АНТИК (З ЗВУКОМ) DECEMBER-AF28S-MBA

Хочете зробити Вашу оселю яскравою і затишною? З універсальною колекцією камінокомплектів ArtiFlame це здійснюється зовсім ле... ещегко. Камінокомплект ArtiFlame DECEMBER AF28S МАХАГОН КОРИЧНЕВИЙ АНТИК надасть вражаючого вигляду будь-якій кімнаті квартири, будинку, дачі, а також офісному або громадському приміщенню (готель, магазин, кав'ярня, бар, ресторан, салон краси тощо). Висока якість
More-doma.uaМенее года
(Харьков)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
57 500 грн.

Камінокомплект ArtiFlame December AF28S махагон коричневий антик

- Матеріал камінного порталу – МДФ – здатний витримувати не лише значні перепади температур і підвищену вологість, але й... ещебільш стійкий до навантажень, ніж аналоги з цільної деревини. Портал облицьований натуральним шпоном і має яскраво виражену фактуру дерева. - Ефект полум'я ідеально відтворює справжній вогонь. Реалістичний муляж полін, цегляна кладка на стінках вогнища і
Megalot.com.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться

ArtiFlame ArtiFlame December AF28S Махагон Коричневый Антик December AF28S MBA

ВенконС нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
59 225 грн.

Камінокомплект ArtiFlame DECEMBER AF28S МАХАГОН КОРИЧНЕВИЙ АНТИК

Маркетплейс: MAUDAU  BeStoreForYou С нами 2 года
(Киев)
Пожаловаться
57 000 грн.

Електрокамін ArtiFlame December AF28S махагон коричневий антик

Маркетплейс: Rozetka.ua  FabrykaMultistore С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
56 500 грн.

Камінокомплект ArtiFlame December AF28S махагон коричневий антик з обігрівом і звуком горіння вогню 151000013

Розміри (ШхВхГ): 1150х1070х325 мм. Колір: махагон коричневий антик. Матеріал: шпонований МДФ. Площа обігріву: до 30 кв.м. Вис... ещеока якість. Швидка доставка. Кваліфікована консультація. Хочете зробити Вашу оселю яскравою і затишною? З універсальною колекцією камінокомплектів ArtiFlame це здійснюється зовсім легко. Камінокомплект ArtiFlame DECEMBER AF28S МАХАГОН КОРИЧНЕВИЙ АНТИК надасть вражаючого
More-doma.uaМенее года
(Харьков)
Пожаловаться

Електрокамін з порталом ArtiFlame DECEMBER AF28S МАХАГОН КОРИЧНЕВИЙ АНТИК (зі звуком)

Маркетплейс: Rozetka.ua  NEWURBANTRADE С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться

Динамика цен на ArtiFlame DECEMBER AF28S