Персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Snow X47WHITEv102Win
![]() | Порівняти ціни 10 → Проц:Ryzen 5, 7500F, 3.7 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:RTX 5060, 8 ГБ Накопичувач:1 ТБ ОС:Win 11 Home |
Модифікації Artline Gaming X47 Snow 34
Характеристики
Artline Gaming X47 Snow X47WHITEv102Win |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X47 Snow X47WHITEv102Win
Сортувати
![]() | Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE Windows 11 Home (X47WHITEv102Win) X47WHITEv102Win | 61 293 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE Windows 11 Home (X47WHITEv102Win) | 61 293 грн. |
Десктоп Artline Gaming X47WHITE (X47WHITEv102Win) X47WHITEv102Win | 61 293 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE Windows 11 Home (X47WHITEv102Win) X47WHITEv102Win | 61 293 грн. |
![]() | Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE Windows 11 Home (X47WHITEv102Win) | 61 293 грн. |
ще 5 пропозицій |
Рекомендуємо