Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   Asus

Ноутбук Asus Vivobook 15 D1502YA [D1502YA-BQ938]

Фото - Ноутбук Asus Vivobook 15 D1502YA (D1502YA-BQ938)
Відео 16Фото 59
Порівняти ціни 7 →
2023 рікVivoBookSSD M.2Wi-Fi 6Eпідсвіткабез апгрейду ОЗП
Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9)
Процесор:Ryzen 7, 5825U, 2 ГГц
Відеокарта:Vega 8
ОЗП:16 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 512 ГБ
Вага ноутбука:1.7 кг
в списокмої списки
Модифікації Asus Vivobook 15 D1502YA 1
Характеристики
Asus Vivobook 15 D1502YA [D1502YA-BQ938]
2023 рікVivoBookSSD M.2Wi-Fi 6Eпідсвіткабез апгрейду ОЗП
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана15.6 "
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність дисплея1920x1080 (16:9)
Частота зміни кадрів60 Гц
Яскравість250 нт
Колірне охоплення (NTSC)45 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Процесор
СеріяRyzen 7
Модель5825U
Кодова назва процесораBarcelo (Zen 3)
Кількість ядер8
Кількість потоків16
Тактова частота2 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.5 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)25 Вт
Тест 3DMark0611292 points
Тест Passmark CPU Mark18479 points
Тест SuperPI 1M7.2 с
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті16 ГБ
Максимально встановлюваний об'єм ОЗП16 ГБ
Тип пам’ятіDDR4
Частота пам'яті ОЗП3200 МГц
Кількість слотів ОЗПвбудована + 1 слот
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Серія відеокартиAMD Radeon
Модель відеокартиVega 8
Тест 3DMark0625886 points
Тест 3DMark Vantage P22428 points
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача512 ГБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 3.0 4x
Розмір накопичувача M.222x80 мм
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v1.4
Кардридер
USB-A 2.01 шт.
USB-A 5Gbps2 шт.
USB-C 5Gbps1 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються1
Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetoothv5.3
Мультимедіа
Web-камера1280x720 (HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
Клавіатура
Підсвічуваннябіла
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Маніпулятортачпад
Акумулятор
Ємність батареї42 Вт*год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Комплектний блок живлення45 Вт
Інше
Передвстановлена ОСбез ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпусаматовий пластик
Габарити (ШхГхТ)360x233x20 мм
Вага1.7 кг
Дата додавання на E-Katalogсічень 2026
Ноутбук оснащений антибактеріальним захистом, технологія ASUS Antibacterial Guard, яка відповідає міжнародному стандарту ISO 22196.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Vivobook 15 D1502YA [D1502YA-BQ938]

Asus Ноутбук Asus Vivobook 15 (D1502YA-BQ938) Blue

MTA.uaЗ нами 8 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
30 999 грн.

Ноутбук Asus Vivobook 15 D1502YA Blue (D1502YA-BQ938)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років (Київ)
Поскаржитись
31 044 грн.

Ноутбук Asus Vivobook 15 D1502YA Blue (D1502YA-BQ938)

ЦифраЗ нами 9 років (Київ)
Поскаржитись
30 759 грн.

Ноутбук ASUS Vivobook 15 D1502YA Blue (D1502YA-BQ938)

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років (Львів)Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
30 079 грн.

Asus Vivobook 15 D1502YA Blue (D1502YA-BQ938) Ноутбук Vivobook 15 D1502YA Blue (D1502YA-BQ938)

Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки (Київ)Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
32 777 грн.

Ноутбук ASUS VivoBook 15 D1502YA-BQ938 Quiet Blue

Маркетплейс: Rozetka.ua  THANOS З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
32 649 грн.

Ноутбук Asus Vivobook 15, (D1502YA-BQ938) FHD / AMD Ryzen 7 5825U / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / Free DOS

Маркетплейс: Rozetka.ua  ENTER З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
31 530 грн.

Динаміка цін на Asus Vivobook 15 D1502YA [D1502YA-BQ938]

Відеоогляди