Ноутбук Asus ExpertBook B5 B5404CMA
![]() | 2024 рікPRO / ExpertBookультрабукапгрейд ОЗПSSD M.2USB-C 40G (USB4)захист від вологипідсвіткасканер відбитківDDR5 Дисплей:14 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10) Процесор:Core Ultra 5 / Core Ultra 7, 125H - 155H, 0.7 - 0.9 ГГц Відеокарта:Arc 7-Cores - Graphics 4-Cores ОЗП:16 / 32 ГБ Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 512 ГБ / 1 ТБ Вага ноутбука:1.5 кг |
Asus ExpertBook B5 B5404CMA
від 36 999 до 88 425 грн.
Шапка
Модифікації Asus ExpertBook B5 B5404CMA 6
| B5404CMA-Q50339X | Core Ultra 5 | 125H | 16 ГБ | Arc 7-Cores | 512 ГБ | Win 11 Pro | 39 999 .. 57 235 грн. | Порівняти ціни 4 | ||
| B5404CMA-Q50365X | Core Ultra 5 | 125H | 16 ГБ | Arc 7-Cores | 512 ГБ | Win 11 Pro | 39 999 грн. | Порівняти ціни 2 | ||
| B5404CMA-Q51095X | Core Ultra 5 | 125H | 16 ГБ | Arc 7-Cores | 512 ГБ | Win 11 Pro | 39 999 .. 57 075 грн. | Порівняти ціни 4 | ||
| B5404CMA-Q50223X | Core Ultra 5 | 125U | 16 ГБ | Graphics 4-Cores | 512 ГБ | Win 11 Pro | 36 999 грн. | Порівняти ціни 2 | ||
| B5404CMA-Q51623X | Core Ultra 7 | 155H | 16 ГБ | Arc 8-Cores | 1 ТБ | Win 11 Pro | 88 425 грн. | Rozetka.ua | ||
| B5404CMA-QN1010X | Core Ultra 7 | 155H | 32 ГБ | Arc 8-Cores | 1 ТБ | Win 11 Pro | 53 999 грн. | Порівняти ціни 2 | ||
Лінійка Asus ExpertBook B5 B5404CMA
Фотографія конкретної моделі групи може змінюватись в залежності від модифікації конкретного ноутбука. Наприклад, наявність сканера відбитка пальців мінімально змінить вигляд пристрою.

Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?

Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Серія Asus PRO / ExpertBook (бізнес)
від 59 999 грн.
ультрабук, 14 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 144 Гц, Core Ultra 7, 258V, 2.2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, Arc Graphics 140V, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.3 кг
від 30 019 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 13420H, 1.5 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, UHD Graphics Xe G4 48EUs, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, DOS, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 6, сканер відбитків, 1.64 кг
від 65 999 грн.
ультрабук, 14 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 144 Гц, Core Ultra 7, 258V, 2.2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, Arc Graphics 140V, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.3 кг
від 27 999 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 1334U, 0.9 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Pro, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 6E, сканер відбитків, 1.65 кг
від 156 286 грн.
ультрабук, 14 ", сенсорний, 2880x1800 (16:10), OLED, 120 Гц, Core Ultra 7, 356H, 1.5 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, Graphics 4 Xe3, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, швидка зарядка, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 1 кг
від 71 868 грн.
16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 144 Гц, Ryzen AI, 7 350, 2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, Radeon 860M, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, DOS, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 7, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 1.74 кг
від 80 699 грн.
16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 144 Гц, Ryzen AI, 7 350, 2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, Radeon 860M, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 7, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 1.74 кг
від 20 325 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i3, 1315U, 0.9 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR5, UHD Graphics 64EUs, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, без ОС, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 6, сканер відбитків, 1.64 кг
від 48 756 грн.
16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 144 Гц, Ryzen AI, 5 330, 2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Radeon 820M, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Pro, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 7, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 1.74 кг
від 23 499 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i3, 1315U, 0.9 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, UHD Graphics 64EUs, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Pro, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 6E, сканер відбитків, 1.65 кг
від 28 999 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i3, 1315U, 0.9 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, UHD Graphics 64EUs, SSD M.2 NVMe, 256 ГБ, Win 11 Pro, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 6, сканер відбитків, 1.64 кг
від 38 499 грн.
16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Core Ultra 5, 125H, 0.7 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Arc 7-Cores, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, сканер відбитків, 1.83 кг
від 54 859 грн.
ультрабук, 14 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 144 Гц, Ryzen AI, 7 350, 2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Radeon 860M, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 6, сканер відбитків, 1.34 кг
від 32 949 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core 5, 120U, 0.9 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Pro, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 6E, сканер відбитків, 1.65 кг
від 69 825 грн.
ультрабук, 14 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 144 Гц, Core Ultra 7, 258V, 2.2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, Arc Graphics 140V, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, DOS, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.3 кг
від 37 999 грн.
16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Core i7, 1260P, 1.5 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.6 кг
від 162 593 грн.
ультрабук, 14 ", сенсорний, 2880x1800 (16:10), OLED, 120 Гц, Core Ultra 7, 356H, 1.5 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, Graphics 4 Xe3, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, швидка зарядка, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 1 кг
від 24 999 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core 3, 100U, 0.9 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR5, UHD Graphics 64EUs, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Pro, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 6, сканер відбитків, 1.65 кг
від 51 699 грн.
ультрабук, 14 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 144 Гц, Core Ultra 5, 226V, 2.1 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5X, Arc Graphics 130V, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, автономний+, 1.3 кг
від 42 149 грн.
16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Core Ultra 5, 125H, 0.7 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Arc 7-Cores, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, сканер відбитків, 1.83 кг
Відеоогляди

AI 幫你提高工作效率!華碩 ExpertBook B5(B5404CMA)實測,耐操好擋頭又聰明~
9 липня 2024117 165 переглядів

Unboxing ASUS Expertbook (B5404CMA)!
26 листопада 2024574 перегляда

Як вибрати ноутбук

Все про зарядки
Рекомендуємо
від 36 899 грн.
ультрабук, 14 ", сенсорний, 1920x1200 (16:10), IPS, Core Ultra 7, 155U, 1.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Graphics 4-Cores, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Pro, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6, швидка зарядка, сканер відбитків, автономний+, 1.4 кг
від 32 999 грн.
ультрабук, 14 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Core Ultra 5, 125U, 0.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Graphics 4-Cores, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, сканер відбитків, 1.5 кг
від 34 852 грн.
ультрабук, 14 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Core Ultra 5, 235U, 2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Graphics 4-Cores, SSD M.2 NVMe, 256 ГБ, DOS, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, сканер відбитків, 1.4 кг
від 32 850 грн.
14 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, Core Ultra 5, 125U, 0.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, Graphics 4-Cores, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Pro, USB-A 5Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 1.4 кг
від 62 995 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц AMD, Ryzen 7 / Ryzen 9, GPU RTX 5070, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 176 349 грн.
дисплей 16.2 ", 3456x2234, проц, Apple M5 Max, GPU M5 Max 32-Core / M5 Max 40-Core, ОЗП 36 - 128 ГБ, накопичувач 2 ТБ - 8 ТБ, вага 2.14 кг
від 32 162 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5 / Core i7, GPU RTX 4050, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 2 ТБ, вага 1.86 кг
від 45 779 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10), проц AMD, Ryzen 7, GPU RTX 5050, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 120 049 грн.
дисплей 16.2 ", 3456x2234, проц, Apple M5 Pro, GPU M5 Pro 20-Core, ОЗП 24 - 64 ГБ, накопичувач 1 ТБ - 4 ТБ, вага 2.14 кг
від 49 640 грн.
дисплей 13.6 ", 2560x1664, проц, Apple M5, GPU M5 10-core / M5 8-core, ОЗП 16 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 4 ТБ, вага 1.23 кг
від 58 698 грн.
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M5, GPU M5 10-core, ОЗП 16 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 4 ТБ, вага 1.5 кг
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц AMD, Ryzen 5 / Ryzen 7, GPU RTX 2050 - RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.1 кг