Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Активний відпочинок і вулиця   /   Дитячі велосипеди   /   Attabo

Дитячий велосипед Attabo Ease 16

Фото - Дитячий велосипед Attabo Ease 16
Фото 64
Attabo Ease 16
14 "16 "
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 3 до 6 років
Максимальне навантаження
50 кг
Матеріал рами
алюміній
Діаметр коліс
16 "
Колеса
надувні гумові
Передні гальма
обідне механічне (ручне)
Заднє гальмо
обідне механічне (ручне)
Комплектація
сигнал/дзвінок
Вага
7.3 кг
Країна походження бренду
Польща
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2025
Маркування виробника
ATB-B5I054-YL

ATB-B5I055-TQ

ATB-EAS161

Ще
ATB-EAS162

ATB-EAS163

ATB-EAS164

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Attabo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Attabo.
Як вибрати дитячий велосипедРозглядаємо основні критерії вибору дитячих велосипедів: вид транспорту, діаметр коліс та інші фактори

Купити Attabo Ease 16

Усі ціни 12 →

Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 16 Blue

Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 16 Blue — легкий і продуманий вибір для дітей 4–6 років (ростом 105–120 см): алюмін... щеієва рама 6061 і алюмінієва вилка гарантують міцність при мінімальній вазі (~7,3 кг без педалей), а низький верхній перехід (380 мм) полегшує посадку й зупинки. Ергономічне BMX-кермо (480 мм, 80 мм підйому, 10° backsweep) забезпечує стабільне керування, а регульоване сідло з Memory Foam (520–650
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
11 679 грн.

Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 16 Pink

Маркетплейс: Rozetka.ua  GadgetLand З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 886 грн.

Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 16 Red

Легкий дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 16 Red створений для дітей приблизно 4–6 років (зростом 105–120 см) і поєдну... щеє міцну алюмінієву раму 6061 з комфортною ергономікою: низький перелаз 380 мм полегшує посадку, вага близько 7,3 кг забезпечує маневреність, а регульоване сидіння з Memory Foam (520–650 мм) і широка кермо (480 мм, 80 мм підйом, 10° backsweep) гарантують зручну посадку у міру росту дитини;
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
11 442 грн.

Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 16 Silver

Легкий і маневрений дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 16 Silver створений для дітей приблизно 5–7 років (зростом 110–... ще120 см): алюмінієва рама 6061 і вилкоподібний алюмінієвий елемент забезпечують міцність при вазі близько 6,8 кг, низький перехід рами (395 мм) полегшує сідання, а широка кермова BMX (480 мм, backsweep 10°) додає стабільності; велосипед оснащений Кenda K879 16 x 1.75″ шинами для хорошого
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
12 558 грн.

Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 16 Blue

Дитячий двоколісний велосипед Attabo Ease 16 Blue — легкий і продуманий вибір для дітей 4–6 років (ростом 105–120 см): алюмін... щеієва рама 6061 і алюмінієва вилка гарантують міцність при мінімальній вазі (~7,3 кг без педалей), а низький верхній перехід (380 мм) полегшує посадку й зупинки. Ергономічне BMX-кермо (480 мм, 80 мм підйому, 10° backsweep) забезпечує стабільне керування, а регульоване сідло з Memory Foam (520–650
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
11 819 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Attabo Ease 16

Модификації Attabo Ease 16

Ціни на Attabo Ease 16
Attabo Ease 14 від 11 087 грн.8 пропозицій
Attabo Ease 16 від 11 309 грн.16 пропозицій