Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Звукові карти   /   Axagon

Звукова карта Axagon ADA-HC (AKAXNAAADAHC001)

Фото - Звукова карта Axagon ADA-HC
Фото 7
Axagon ADA-HC
2024 рікUSB-C
Тип
звичайний
Форм-фактор
зовнішня
Інтерфейс підключення
USB-C
Кількість каналів
2
Підтримка Mac
mini-Jack (3.5 мм)
1
Офіційний сайт
axagon.eu
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Маркування виробника
AKAXNAAADAHC001

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axagon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axagon.

Купити Axagon ADA-HC

Усі ціни 7 →

AXAGON ADA-HC

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
703 грн.

Перехідник USB-C M to 3.5mm F DAC black AXAGON (ADA-HC) ADA-HC

для аудіо, Роз'єм 1 - Type-C M, роз'єм 2 - 3.5mm F
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
799 грн.

Перехідник AXAGON ADA-HC USB-C to Mini-Jack 3.5 mm Black

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Перехідник USB-C M to 3.5mm F DAC black AXAGON (ADA-HC) ADA-HC

+ 38 балів ITbox, для аудіо, Роз'єм 1 - Type-C M, роз'єм 2 - 3.5mm F
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Адаптер AXAGON ADA-HC USB-C to Mini-Jack 3.5 mm HI-RES DAC, чорний

Адаптер AXAGON ADA-HC USB-C to Mini-Jack 3.5 mm HI-RES DAC, чорний & AXAGON
Compx.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Адаптер Axagon USB-C to Mini-Jack 3.5 мм HI-RES DAC Чорний (ADA-HC)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Звукова карта Axagon ADA-HC, USB-C - 3.5mm jack - Hi-Res DAC, 384kHz/32bit (ADA-HC) EU

Маркетплейс: Rozetka.ua  MO TRADE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 172 грн.

Динаміка цін на Axagon ADA-HC