Молокоотсос BabyOno Twinny (1002)
Фото 14 |
BabyOno Twinny |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог BabyOno 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели BabyOno.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить BabyOno Twinny
Все цены 7 →Молоковідсмоктувач BabyOno Twinny (1002) | 3 569 грн. |
BabyOno Подвійний акумуляторний TWINNY вільні руки (1002) Подвійнийакумуля | 3 759 грн. |
Подвійний акумуляторний молоковідсмоктувач BabyOno Twinny | 3 454 грн. |
BabyOno подвійний TWINNY + Вкладки лактаційні COMFORT, 140шт/уп. у подарун | 3 759 грн. |
Набір "подвійний акумуляторний молоковідсмоктувач TWINNY та Вкладки лактац | 3 758 грн. |
Молоковідсмоктувач подвійний акумуляторний TWINNY Babyono 150 мл Білий | 3 757 грн. |
Молоковідсмоктувач BabyOno Twinny | 3 750 грн. |
В комплекте 2 силиконовых переходника для накладок диаметром 21 мм и 24 мм.
РекомендуемСравнить в таблице →