Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Рюкзаки   /   Bagland

Рюкзак Bagland Hope 13 13 л (0058369)

Фото - Рюкзак Bagland Hope 13 13 л
Відео 1Фото 12
Bagland Hope 13
Колір
Призначення
міський
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
13 л
Спинка
анатомічна
вентиляція спини
Кишені
відділення для ноутбука
бічні кишені
Матеріал
поліестер / 600D /
Матеріал дна
поліестер / 600D /
Макс. діагональ ноутбука
15 "
Габарити
45x32x8 см
Вага
850 г
Дата додавання на E-Katalog
березень 2020
Маркування виробника
0058369

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bagland 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bagland.

Купити Bagland Hope 13 13 л

Усі ціни 19 →

Рюкзак шкільний Bagland Hope 13 л. бордо (0058369) (888310737) 888310737

+ 20 балів ITbox, для старшокласників, стать - хлопчик, спинка - м'яка, Корпус рюкзака - м'який, об`єм - 13 л, 850 г, бордовий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
711 грн.

Рюкзак Bagland Hope 13 л. синій (0058369) UA 888310736

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
940 грн.

Bagland Hope 13 л 179 бордовый Hope13л179бордовый

Додаткові відділення/Для аксесуарів, Для ноутбука|Колір виробника/Бордовий|Розміри/45 х 32 х 8|Посилання на сайт виробника/ht... щеtps://bagland.com.ua/product/ryukzak-bagland-hope-13-l-bordo-0058369|Матеріал/Тканина|Застібка/Змійка|Діагональ дисплея/15,0''|Країна виробництва/Китай|Тип/Рюкзак|Гарантійний термін/1 рік|Захист від вологи/Є|Бренд/Bagland|Особливості/Регулюємі лямки, Ергономічна спинка, Вентиляція спини|Сумісність/Універсальна
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
939 грн.

Bagland Hope Повсякденний рюкзак (888310736) Унісекс, колір - Синій, матеріал - Поліестер

Intertop.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись
705 грн.

Наплічник Bagland Hope 13 л. синій (0058369)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Bagland Hope 13 13 л

Відеоогляди