3D-принтер Bambu Lab A1
![]() |
Bambu Lab A1 AMSбез AMS |
|
|
Недорогий та компактний 3D принтер Bambu Lab A1 Mini для моделювання об'ємних фігур методом наплавлення. Габарити готових виробів можуть досягати 180x180x180 мм. Друк виконується за допомогою основних та додаткових матеріалів: PLA, PETG, TPU, PVA. Це дозволяє створювати складні об'єкти з використанням перемичок, які пізніше можна видалити. Екструдер типу Direct надійно кріпиться на рейці та забезпечує швидкість 500 мм/с, дозволяючи моделювати прості об'єкти всього за кілька годин, а складні повнорозмірні приблизно за добу.
Користувач може налаштовувати основні параметри через сенсорний екран, а також скористатися друком в один клік через платформу MakerWorld, де доступна велика кількість макетів. Фірмовий додаток Bambu Studio та Bambu Handy забезпечують віддалене управління через смартфон. У конструкції принтера передбачена камера. Для підвищення якості реалізована система контролю витрати філаменту та автокорекція ходу для плавності ліній та точності кутів. Стіл з підігрівом до 80°C виключає прилипання макету.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bambu Lab 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bambu Lab.
Купити Bambu Lab A1
Усі ціни 61 →Bambu Lab A1 | 15 999 грн. | ![]() |
3D принтер Bambu Lab A1 (PF002-A-EU2) PF002-A-EU2 | 17 599 грн. |
3D-принтер Bambu Lab A1 (344285) | 19 429 грн. |
3D-принтер Bambu Lab A1 (PF002-A) PF002-A | 16 439 грн. |
| 15 599 грн. |
Для мене як прибічника концепції DIY купівля 3Д-принтера була питанням часу. Та і дві радіокеровані багі давно вже "просили" кастомних пластикових деталей, щоб зменшити страждання, дбайливо закладені в конструкцію їх виробником. Ніколи не був фанатом закритих екосистем на кшталт Apple, але у випадку з принтером чомусь зробив виняток і дуже сподіваюсь, що не пожалкую. Загалом принтер добре збалансований і максимально юзер-френдлі: починаючи від упаковки і до зняття готового виробу зі столу — все орієнтовано на простого користувача, далекого від тонкощів 3Д-друку. Я, практично нічого не знаючи на початку про 3Д-друк, замість тестового кораблика запустив складну фігурку ксеноморфа з якогось найдешевшого PETG, і все досить добре надрукувалось з налаштуваннями за замовчуванням з першої спроби. Закрита екосистема, що потребує мінімум зусиль і часу для отримання якісного результату, для більшості буде перевагою. Окремо можна виділити автоматичне калібрування, яке на практиці дуже добре працює. Велика зона друку: стіл ідеально вміщує панель Multiboard 10х10. Температура столу до 100 градусів дає можливість (якщо колись дуже захочеться) надрукувати невелику деталь з нейлону чи АБС. Закрита екосистема, що виключає кастомізацію, для мене скоріше недолік. Якість камери максимально жахлива. Ідеально розмістити пластину на столі з першого разу дуже складно: пластина позиціонується, впираючись в два малесенькі, важкопомітні пластикові виступи, які так і хочуть зламатися при надмірному зусиллі. Чому виробник не зробив надійні направляючі для швидкого й точного встановлення пластини — то велика загадка. Якість збірки наче і непогана, але пластик корпусу настільки тонкий, що може деформуватися, нагріваючись від столу, чи тріснути від необережного поводження. Кабель столу вдаряється об корпус вентилятора під час очищення сопла. Дрібні шматочки філаменту після очищення сопла на силіконовій щіточці постійно падають в прорізи під столом і там накопичуються у важкодоступних місцях. |
Модификації Bambu Lab A1
| Ціни на Bambu Lab A1 |
|---|---|---|---|---|
| Bambu Lab A1 Combo | від 19 980 грн. | 55 пропозицій | ||
| Bambu Lab A1 | від 14 352 грн. | 65 пропозицій | ||
FDM-технологія друку
Принтер використовує поширену FDM-технологію, при якій моделювання виконується методом пошарового наплавлення філамента. Як витратний матеріал застосовуються нитки PLA, PETG, TPU і PVA. Система автоподачі підтримує філамент діаметром до 1.75 мм, а змінне сопло дозволяє використовувати варіанти діаметром від 0.2 до 0.8 мм. Процес калібрування виконується автоматично перед кожним друком.
Збалансовані характеристики друку
Пристрій оснащено відкритою камерою з підігріваним столом, що запобігає прилипання пластику та полегшує зняття готових виробів. Сопло нагрівається до 300 °C, забезпечуючи роботу з різними типами матеріалів. Bambu Lab A1 дозволяє створювати об’єкти розміром до 256×256×256 мм. За бажанням можна підключити модуль AMS Lite для автоматичної заміни філаментів та кольорового друку.
Зручне керування
Керування здійснюється через фірмове програмне забезпечення Bambu Studio, доступне як локально, так і по мережі Wi-Fi. Принтер оснащений вбудованою камерою для віддаленого контролю процесу друку. На корпусі встановлена 3.5-дюймова сенсорна панель, що забезпечує швидкий доступ до налаштувань. Модель підійде як починаючим користувачам, так і досвідченим ентузіастам 3D-друку.