Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   BASEUS

Тримач / авто зарядка BASEUS GoTrip (C40572301111-00)

Фото - Тримач / авто зарядка BASEUS GoTrip
Фото 15
BASEUS GoTrip
Колір
Призначення
вело-мото
Кріплення тримача
на кермо
Кріплення гаджета
затискач
Допустима діагональ
7.2 "
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
103x87x73 мм
Вага
137 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Маркування виробника
C40572301111-00

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.

Купити BASEUS GoTrip

Усі ціни 39 →

Автомобільний Зарядний Пристрій 2Type-C Baseus GoTrip DP1 30W Black

Pocketstore.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
472 грн.

Baseus GoTrip Series Bike Phone Mount Black C40572301111-00

Велотримач Baseus GoTrip Series Bike Phone Mount Black C40572301111-00
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
599 грн.

Вело-мото-тримач Baseus GoTrip Series Cluster Black

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
557 грн.

Велосипедний тримач для телефона Baseus Gotгір Series Bike Phone Mount Чорний (C40572301111-00)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
886 грн.

Тримач Baseus Gotrip Series Bike Phone Mount

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
666 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на BASEUS GoTrip