Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   FM-трансмітери   /   BASEUS

FM-трансмітер BASEUS T-Typed S-09 (CCALL-TM01)

Фото - FM-трансмітер BASEUS T-Typed S-09
Відео 1Фото 3
BASEUS T-Typed S-09
Основне
ТипFM-трансмітер
Діапазон частот87.5 – 108 МГц
Функції та можливості
Дисплей
Bluetooth
Гучний зв'язок
Інтерфейси
USB-вхід
Кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті / флешки32 ГБ
Підтримка форматівMP3, WMA, FLAC, WAV
Інше
Порт для зарядкиUSB-A
Робота в мережі 24В
Дата додавання на E-Katalogтравень 2019
Маркування виробника
CCALL-TM01

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.

Купити BASEUS T-Typed S-09

Усі ціни 116 →

Зарядний пристрій Baseus Car Charger 2хUSB T Shaped S-09A Car Bluetooth MP3 Player Black (CCMT000001)

Кабель в комплекті: Відсутнє / Тип: автомобільне / Кількість USB-портів: 2
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
549 грн.

Зарядний пристрій Baseus Car Charger 2хUSB T Shaped S-09A Car Bluetooth MP3 Player Black (CCMT000001)

Кабель в комплекті: Відсутнє / Тип: автомобільне / Кількість USB-портів: 2
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
569 грн.

Baseus T-Typed S-09 17w 2xUSB-A ports car charger black (CCALL-TM01 / CCMT000301 )

FM-трансмітер Baseus T-Typed S-09 17w 2xUSB-A ports car charger black (CCALL-TM01 / CCMT000301)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
529 грн.

FM-модулятор Baseus S-09 Pro Series Car FM Transmitter Cluster Black

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
599 грн.

FM-трансмітер Baseus FM Launcher S-09 (CCMT000301) Black CCMT000301

Кредит под 0,01% на 6 мес.
Vodafone.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
500 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на BASEUS T-Typed S-09

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди