|
| Чехол для мобильного телефона BeCover Exclusive Samsung Galaxy A54 5G SM-AЧехол для мобильного телефона BeCover Exclusive Samsung Galaxy A54 5G SM-A546 Black (709033) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 339 грн. | | |
|
| Чохол до мобільного телефона BeCover Exclusive Samsung Galaxy A54 5G SM-A5сумісність з моделями - Samsung Galaxy A54, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - поліуретан,... ещеКолір - чорний Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |
|
| Чохол-книжка BeCover Exclusive для Samsung Galaxy A54 5G SM-A546 Black (70При покупці новенького гаджета перед користувачем гостро постає питання: як і який чохол для телефону краще вибрати? Можна, з... ещевичайно, обійтися і зовсім без нього, однак в такому випадку пристрій буде постійно перебувати під загрозою, і дуже скоро на ньому з"являться подряпини, потертості, а при особливо необережному поводженні - сколи та тріщини. Чохол же не тільки захистить гаджет, але і зможе підкреслити смак його власника. Найпопулярніший різновид - чохол-книжка. Книжка BeCover Exclusive - це чохол для смартфонів, оснащений відкидною кришкою (кришка відкривається убік), що дозволяє мати постійний доступ до дисплея телефону і його роз"ємів. Звертаємо вашу увагу на захисну рамку по всьому периметру - з її допомогою телефон буде надійно зафіксований і з торців захищений від подряпин. Також аксесуар має магніт, що виключає його довільне відкриття в сумці. І отвір для динаміка на лицьовій панелі, що дозволить вам розмовляти не відкриваючи чохол. Click.uaС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | | 269 грн. | | |
|
| BeCover Чохол до мобільного телефона BeCover Exclusive Samsung Galaxy A54 + 11 грн бонус, сумісність з моделями - Samsung Galaxy A54, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріа... ещел - поліуретан, Колір - чорний Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |
|
| BeCover Exclusive Samsung Galaxy A54 5G SM-A546 Dark Green (709035) 709035сумісність з моделями - Samsung Galaxy A54, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - поліуретан,... ещеКолір - темно-зелений Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |