від 499 грн.кухонні, електронні, до 5 кг, ціна поділки: 1 г, матеріал: скло
від 999 грн.11 шт., універсальний, кухарський, сантоку, для очищення, для хліба, для стейка
від 1 199 грн.класична, з кришкою, 28 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 705 грн.фляга, 720 мл, колба: сталь, корпус: сталь, відкидна кришка
від 8 776 грн.планетарний міксер, 1300 Вт, швидкостей: 6, чаша: метал, 6 л
від 1 146 грн.ківш, для індукції, 16 см, 1.2 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
від 4 199 грн.3 ковша, 2 сковорідки, 3 кришки, 3 кришки для зберігання, 1 знімна ручка, ківш: 16 см, 18 см, 20 см, 1.2 л, 1.7 л, 2.2 л, сковородки: 24 см, 28 см, носик для зливу, матеріал кований алюміній, антипригарне покриття, кам'яне (мармур)
від 1 199 грн.приладів 6 шт., підставка, ополоник, шумівка, лопатка, кухарська, для спагетті, товкачка
від 4 264 грн.бутербродниця, 900 Вт, гриль, виробів 2 шт., корпус: пластик, насадки: 3 шт.
від 3 702 грн.стаціонарний блендер, 600 Вт, швидкості 2 шт., турборежим, імпульсний режим, чаша 1.5 л
від 5 616 грн.відцентрова, 400 Вт, ємність для соку: окремостояча, 0.45 л, контейнер для макухи 1.5 л, "крапля-стоп"
від 1 275 грн.6 шт., універсальний, кухарський, сантоку, для очищення, для хліба
від 1 799 грн.глибока сковорідка, з кришкою, 28 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 692 грн.750 мл, колба: сталь, корпус: сталь, кришка з клапаном
від 999 грн.каструля, для індукції, 30 см, 8 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
від 8 669 грн.3 каструлі, 1 сковорідка, 4 кришки, бакелітові підставки, сковорода-гриль 28 см, каструлі: 20 см, 24 см, 28 см, 2.5 л, 4.1 л, 6.1 л, сковородки: 20 см, матеріал кований алюміній, антипригарне покриття, кам'яне (мармур)