Набір ножів Berlinger Haus Burgundy BH-2459
Фото 3 |
Berlinger Haus Burgundy BH-2459 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-2459
Набір ножів на підставці 8 предметів Berlinger Haus Metallic Line BURGUNDY | 2 510 грн. |
Набір ножів на підставці 8 предметів Berlinger Haus BH-2459 | 2 800 грн. |
Набір ножів на підставці 8 предметів Berlinger Haus Metallic RED Line Edit | 1 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →