Електрогенератор Black&Decker BXGNI2200E
Відео 2Фото 17
Black&Decker BXGNI2200E
Основне
Паливобензин
Вихідна напруга230 B
Номінальна потужність2 кВт
Максимальна потужність2.2 кВт
Альтернаторінверторний
Двигун
Тип ДВЗ4-тактний
Об'єм двигуна114 см³
Витрата палива (100% навантаження)1.28 л/год
Об'єм паливного бака4.1 л
Тип запускуручний
Охолодження двигунаповітряне
Підключення (розетки)
Розетки 230 В2 шт. на 16 А
USB-порт для зарядки
Вихід 12 Вприкурювач
Інше
Кожух шумоізоляції
Рівень звуку (7 м)68 дБ
Габарити320x555x465 мм
Вага19 кг
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2022
Інверторний альтернатор. Невелика вага. Вихід 12 В. USB-порт для зарядки.
Переносний генератор із номінальною потужністю 2 кВт. Виконаний у вигляді компактного (320x555x465 мм) та досить легкого (19 кг) приладу, повністю закритого звукоізоляційним пластиковим корпусом. Усередині корпусу знаходяться 4-тактний двигун (робочий об'єм 114 см3) з ручним запуском та паливний бак на 4.1 літра бензину. Витрата палива під час роботи генератора Black&Decker BXGNI2200E складає 1.28 л/год (при повному навантаженні). Ключовою перевагою даного приладу є інверторний альтернатор, який генерує чистий струм зі стабільними характеристиками, необхідними для живлення сучасної побутової техніки та електроніки. Апарат має дві розетки 230 В, вихід 12 В (у вигляді стандартного автомобільного прикурювача) та два порти USB.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Купити Black&Decker BXGNI2200E
Усі ціни 16 →
Інверторний бензиновий генератор Black+Decker BXGNi2200E 2/2.2 кВт
TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 1 міс.
Поскаржитись
Інверторний бензиновий (4-х тактний) генератор Black+Decker BXGNi2200E 2,2 кВт Новий
Маркетплейс: Synthetic.ua  Synthetic З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
Black&Decker 6813642
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Інверторний бензиновий генератор Black&Decker BXGNI2200E – це сучасне рішення для забезпечення стабільного електроживлення вд... щеома, на дачі чи під час відпочинку. Завдяки інверторній технології, він видає ідеальну чисту синусоїду, що абсолютно безпечно для підключення чутливої електроніки, включаючи газові котли, комп’ютери та високоточну побутову техніку. Його номінальна потужність складає 2000 Вт, а максимальна – 2200 Вт, що дозволяє живити більшість необхідних приладів одночасно. Економічність та портативність Генератор оснащений надійним 4-тактним бензиновим двигуном об’ємом 114 куб.см. Ключовою перевагою є наявність ЕКО-режиму, який автоматично регулює оберти двигуна відповідно до поточного навантаження. Це суттєво знижує споживання палива з бака об’ємом 4.1 л і зменшує рівень шуму до комфортних 60-68 дБ на відстані 7 метрів. Компактний корпус та вага лише 19 кг. Зручність підключення та захист Пристрій має одну фазу (230 В) і оснащений широким спектром вихідних роз’ємів: дві стандартні розетки 230 В, а також вихід 12 В та два USB-порти для зарядки гаджетів. Запуск здійснюється ручним стартером. Безпека експлуатації забезпечується системою повітряного охолодження та захистом від перевантаження та низького рівня масла. Обмотка альтернатора виконана з міді, що гарантує довговічність і стабільність роботи генератора.