Каталог   /   ТВ та відеотехніка   /   Підставки й кріплення   /   Brateck

Настінне кріплення Brateck KL22-22F

Фото - Підставка / кріплення Brateck KL22-22F
Brateck KL22-22F
Колір
Типнастінне кріплення
Характеристики
Мінімальна діагональ23 "
Максимальна діагональ42 "
Максимальне навантаження35 кг
Мінімальна відстань від стіни20 мм
Максимальна відстань від стіни20 мм
Кути та розміри
Кріплення VESA50x50 мм
75x75 мм
100x100 мм
100x200 мм
200x100 мм
200x200 мм
Інше
Розміри (ШхВхГ)265x222x19.5 мм
Дата додавання на E-Katalogвересень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brateck 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brateck.

Купити Brateck KL22-22F

Усі ціни 6 →

Кронштейн Brateck KL22-22F 23"- 42" Black

Tendo.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
169 грн.

Brateck Кріплення для телевізора Brateck KL22-22F Black (VESA200х200)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
199 грн.

Настінне кріплення для телевізора Brateck LP34-22T 23" - 42" Black

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
339 грн.

Кріплення BRATECK KL22-22F 23"-42" до 35кг

Маркетплейс: Rozetka.ua  OnIX_IR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
449 грн.

Кронштейн для телевізора Brateck KL22-22F [91840]

Маркетплейс: Rozetka.ua  Geekon З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
349 грн.

Кронштейн Brateck KL22-22F

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mangis Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
317 грн.

Динаміка цін на Brateck KL22-22F

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна