Настінне кріплення Gembird WM-42F-01
Фото 3 |
Gembird WM-42F-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-42F-01
Усі ціни 22 →Gembird WM-42F-01 | 236 грн. |
Настенный кронштейн Gembird WM-42F-01 | 249 грн. |
Настенный кронштейн 23 – 42” (до 30 кг) WM-42F-01 | 261 грн. |
Gembird 23-42" WM-42F-01 WM-42F-01 | 214 грн. |
Кронштейн Gembird WM-42F-01 (VESA200х200) | 249 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →