Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Фільтри для води   /   BRITA

Фільтр-глечик BRITA Style Essential XL

Фото - Фільтр для води BRITA Style Essential XL
Фото 3
BRITA Style Essential XL
Основне
Типглечик
Об'єм глечика3.6 л / 2,3 л відфільтрованої води /
Призначеннядля холодної води
Характеристики очищення
Види фільтраціїмеханічні домішки
органічні домішки
пом'якшення (накип)
хлор
важкі метали
Підключення та картриджі
Індикатор заміни картриджів
Додатково
Габарити25.9x27.3x13.5 см
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Маркування виробника
1058043

1058044

1058045

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати фільтр та картриджі для водиКлючові критерії вибору системи фільтрації води та картриджів для неї

Купити BRITA Style Essential XL

Усі ціни 73 →

Фільтр-глечик Brita Style Essential XL Mxpro 3.6л (2.3л очищеної води) з картриджем, білий (1058045) 1058045

Фільтр-глечик Brita Style Essential XL – це зручне рішення для щоденної фільтрації води у великому об’ємі. Модель має місткіс... щеть 3,6 л та забезпечує до 2,3 л очищеної води за один цикл. Картридж MAXTRA PRO забезпечує багаторівневе очищення води від домішок і небажаних речовин. Електронний індикатор Smart Light контролює ресурс фільтра. Конструкція з відкидною кришкою спрощує наповнення.Описание товара Фільтр-глечик Brita Style Essential XL MXPro 3.6л (2.3л очищеної води) з картриджем білийОсобливості Формат XL із загальним об’ємом 3,6 л розрахований на регулярне використання в побуті. Об’єм очищеної води до 2,3 л дозволяє зменшити частоту наповнення, що зручно для щоденного споживання та приготування напоїв. Кришка з відкидним механізмом Flip-Top забезпечує швидке наповнення без повного зняття. Захисний носик знижує ризик потрапляння пилу та сторонніх частинок під час зберігання. Електронний індикатор BRITA Smart Light відображає стан картриджа за допомогою кольорової індикації: зелений — усе добре, жовтий — скоро заміна, червоний — необхідно оновити картридж. Картридж MAXTRA PRO використовує багаторівневу систему очищення. Поєднання механічної фільтрації, активованого вугілля та іонно-обмінної смоли сприяє зменшенню вмісту хлору, металів і речовин, що впливають на смак і запах. Конструкція передбачає простий догляд: більшість елементів можна мити в посудомийній машині при температурі до 60 °C. Матеріали корпусу відповідають вимогам до контакту з питною водою. Технології (використовувані) MAXTRA PRO з 4-ступеневою фільтрацією MicroCarbon (активоване вугілля з кокосової шкаралупи) Ion Exchange Pearls (іонно-обмінна смола) Надтонка сітка для механічного очищення Додаткова сітка високої продуктивності BRITA Smart Light (LED-індикатор ресурсу) Flip-Top механізм кришки Технічні характеристики Тип: фільтр-глечик Загальний об’єм: 3,6 л Об’єм очищеної води: 2,3 л Тип картриджа: MAXTRA PRO (у комплекті) Ресурс картриджа: до 150 л або близько 1 місяця Сумісність: MAXTRA PRO, MAXTRA+ Матеріал: пластик Індикатор: електронний (Smart Light) Кришка: відкидна (Flip-Top) Можливість миття: до 60 °C (без картриджа та індикатора) Колір: білий Призначення: очищення холодної водопровідної води Для кого Домогосподарства з підвищеним споживанням води Приготування напоїв і страв Користувачі, що контролюють якість води Щоденне використання вдома Висновок Фільтр-глечик із форматом XL орієнтований на регулярне використання та стабільну фільтрацію води. Поєднує зручність обслуговування, контроль ресурсу та багаторівневе очищення.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 495 грн.

Фільтр-глечик Brita Style Essential Xl MXPro 3.6 л (2.3 л очищеної води) + 3 картриджа сіро-блакитний (1059312)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 026 грн.

Brita 1059312

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 644 грн.

Фільтр-глечик BRITA Style Essential XL бежевий 3,6 л 1058044

Офіційний партнер BRITA
Drop.ua
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Фільтр-глечик BRITA Style Essential XL MXPro + 3 картриджі (1059312) 1059312

Офіційний партнер BRITA
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 955 грн.
ще 20 пропозицій