Плита Camry CR 6511 нержавейка
Фото 4 |
Camry CR 6511 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Camry 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Camry.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Camry CR 6511 нержавейка
Все цены 17 →Електроплитка настільна Camry CR 6511 | 966 грн. |
Настільна плита Camry CR 6511 | 969 грн. |
Плита електрична настільна двоконфорочна Camry CR 6511 S | 1 324 грн. |
Електрична плита CAMRY CR 6511 ПОЛЬЩА (SOLIN) настільна двоконфоркова | 1 099 грн. |
Електрична настільна плита Camry CR 6511 переносна варильна панель на 2 ко | 1 299 грн. |
eще 12 предложений
Читайте уважно інструкцію до використання!!! Як з’ясувалося плиту не можна залишати підключеною до розетки , якщо ви нею не користуєтесь! Вона нагрівається хоча і вимкнена! Також окрема тема це Перемикачі !!! Один з самого початку відпав, а другий абсолютно не відповідав своїм позначкам!! Отже, плитка дешева, тому що не якісна і не відповідає ніяким нормам безпеки! - Нагрівається хоча й вимкнена; корпус з низу пластмасовий; перемикачі нічого не перемикають та відпадають....... пользуюсь Camry CR 6511 несколько месяцев |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →