Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Годування і гігієна   /   Пляшечки й поїлки   /   Canpol Babies

Пляшечка для годування Canpol Babies 35/237

Фото - Пляшечки (поїлки) Canpol Babies 35/237
Фото 6
Canpol Babies 35/237
Тип
пляшечка
Об'єм
240 мл
Вік
від 3 місяців
Форма
анатомічна
Матеріал
пластик
Додатково
антиколікова система
широке горлечко
мірна шкала
бічні ручки
Матеріал соски
силікон
Швидкість потоку
повільна
Офіційний сайт
canpolbabies.com
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canpol Babies 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canpol Babies.

Купити Canpol Babies 35/237

Усі ціни 16 →

Пляшечка для годування Canpol babies Easystart Sleepy Koala, антиколікова, 240 мл, блакитна (35/237blu)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
274 грн.

Пляшечка CANPOL BABIES Easystart Sleepy Koala 240 мл Blue (35/237blu) 35/237blu

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
319 грн.

Canpol babies антиколиковая с широким отверстием 240 мл Easystart Sleepy Koala - голубая (35/237blu) антиколиковаясширокимот

Комплект/Пляшечка|Форма сосок/Анатомічна|Вид горлечка/Широке|Потік соски/Адаптивний|Розмір соски/Нет|Об `єм пляшечки/250 мл|О... щесобливості/З анатомічної соскою|Тип/Пляшечка|Матеріал пляшечки/Пластик|Країна виробництва/Польща|Колір/Синій|Антиколікова система/Є|Отвір у соскі/1 отвір|Вік дитини/Від 3 місяців|Бренд/Canpol babies
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
239 грн.

Пляшка Canpol Babies EasyStart Sleepy Koala з широким отвором, антиколікова, блакитна, 240 мл (35/237blu)

Eva.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
232 грн.

Пляшка антиколікова Canpol Babies Easystart Sleepy Koala з широким отвором Блакитна 240 мл (35/237blu)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
241 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Canpol Babies 35/237