Акустична система Clarity MAX12MH-S
Фото 3
Clarity MAX12MH-S
Колір
Призначенняконцертна
Розміщенняпідлогова
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналів1.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Потужність / частота
Фронт100 Вт/канал
Максимальна потужність підсилювача300 Вт
Сумарна номінальна потужність200 Вт
Загальний частотний діапазон45 – 20000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор спереду
регулювання ВЧ
регулювання НЧ
Роз'єми
ВходиRCA
Jack (6.35 мм) та XLR
USB-порт
Виходибалансний XLR
Speakon
Інше
Bluetooth+
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка305 мм
Матеріал оздобленняпластик
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)62x40x32 см
Вага12 кг
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2020
Кардридер.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clarity 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clarity.
Купити Clarity MAX12MH-S
Акустика Clarity MAX12MH-S
Clarity MAX12MH-S це зручна активна акустична система потужністю 100 Вт з можливістю прослуховування музики з Bluetooth і USB носіїв, FM-радіо. За звук...
Portativ.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
CLARITY MAX12MH-S - активная акустическая система; количество полос: 2; динамики: НЧ 12"+ ВЧ 1"; мощность: 100 Вт/200 Вт/300 Вт (RMS/Prog/Peak); частотный диапазон 45 Гц - 20 кГц (-10дБ); максимальное звуковое давление: 91 дБ; встроенный медиаплеер USB/Micro SD card; беспроводное подключение и передача аудио по Bluetooth; 35 мм стакан для установки... щена стойку; корпус: ударопрочный ABS пластик; разъемы: 2 х RCA входа, 2 х XLR микрофонных