Акустична система Clarity MAX15MH-S
Фото 5
Clarity MAX15MH-S
Колір
Призначенняконцертна
Розміщенняпідлогова
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналів1.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Чутливість94 дБ
Імпеданс8 Ом
Потужність / частота
Сумарна номінальна потужність150 Вт
Загальний частотний діапазон35 – 20000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор спереду
Роз'єми
ВходиRCA
Jack (6.35 мм) та XLR
Виходибалансний XLR
Speakon
Інше
пульт ДК
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка381 мм
Матеріал оздобленняпластик
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)67х43х35 см
Вага12 кг
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clarity 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clarity.
Купити Clarity MAX15MH-S
Усі ціни 6 →
Акустика Clarity MAX15MH-S
Двосмугова активна АС, 150 Вт (RMS), НЧ 15", ВЧ 1", частотний діапазон 40 Гц - 20 кГц (10 дБ), чутливість 93 dB, медіаплеєр:... щеUSB/SD/FM, 35 мм стакан для...
Portativ.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
Clarity Clarity MAX15MH-S
Era-in-ear.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
Clarity MAX15MH-S
Evomusic.com.uaЗ нами 5 років
CLARITY MAX15MH-S - двухполосная активная акустическая система, мощность 300 Вт Program, НЧ 15", ВЧ 1", частотный диапазон 40... щеГц - 20 кГц (-10дБ), чувствительность 93 dB, медиа плеер: USB/SD/Bluetooth, 35 мм стакан для установки на стойку, корпус - ударопрочный ABS пластик. Активная акустическая система Clarity MAX15MH-S это, прежде всего отличное качество звучания в сочетании с доступной стоимостью. Двухполосная акустика
Pro-sound.com.uaЗ нами 2 роки
(Одеса)
Опис товару Активна акустична система Clarity MAX15MH-S Представляємо вашій увазі активну 2-смугову акустичну систему Clarity... щеMAX15MH-S з вбудованим медіа програвачем, яка відмінно підійде для вирішення широкого спектру завдань. Пристрій оснащений одним низькочастотним 15 " динаміком на неодимовому магніті і одним високочастотним компресійним драйвером. Номінальна потужність становить 150 Вт. Завдяки наявності вбудованого плеєра ви зможете відтворювати аудіо з USB/SD накопичувача. Також перед