Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Comforser

Літня шина Comforser CF350 235/65 R16C 115R

Фото - Шини Comforser CF350 235/65 R16C 115R
Відео 1Фото 8
Виберіть розмір шин
Comforser CF350 235/65 R16C 115R
Сезон
літня
Тип
комерційна
Ширина
235 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
115
Індекс швидкості
R
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
72 дБ
Офіційний сайт
comforser.ca
Дата додавання на E-Katalog
липень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comforser 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comforser.

Купити Comforser CF350 235/65 R16C 115R

Усі ціни 14 →

Comforser CF350 235/65 R16C 115/113R

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 156 грн.

Comforser CF350 (235/65R16C 115/113R)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 289 грн.

Шина Comforser CF350 235/65 R16C 115/113R

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 060 грн.

Comforser CF350 (235/65R16C 115R)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 196 грн.

Летние шины Comforser CF350 235/65 R16C 115/113R

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 235 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Comforser CF350 235/65 R16C 115R

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди