Штампований диск KFZ 6525 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA60
від 2 875 до 3 157 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації KFZ 6525 1
Характеристики
KFZ 6525 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA60 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 6525 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA60
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 6525 Suzuki R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1 (bl | 3 002 грн. |
ALST 6525 6,5x16/5x114,3 D60,0 ET50 B | 3 012 грн. |
Диски ALST (KFZ) 6525 Suzuki 6,5x16 5x114,3 ET50 DIA60,1 (black) | 3 004 грн. |
KFZ 6525 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60) черный | 2 900 грн. |
Диск KFZ 6525 Black R16 W6,5 PCD5x114,3 ET50 DIA60 | 2 962 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 6525 Suzuki 6.5x16 5x114.3 ET50 DIA60 Black | 2 929 грн. |
ALST (KFZ) 6525 Suzuki 6.5x16 5x114.3 ET50 DIA60 Black | 3 065 грн. |
ALST (KFZ) 6525 Suzuki 6.5x16 5x114.3 ET50 DIA60 | 2 875 грн. |
Сталеві диски ALST (KFZ) 6525 Suzuki R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1 (bla | 3 157 грн. |
Закрити
Схожі