Каталог   /   Аудиотехника   /   Микрофоны   /   Comica

Микрофон Comica CVM-V05

Фото - Микрофон Comica CVM-V05
Видео 3Фото 3
Comica CVM-V05
Цвет
Микрофонпетличный / для телефона
Технические характеристики
Направленность микрофонавсенаправленный
Частотный диапазон60 – 18000 Гц
Чувствительность-35 дБ
Звуковое давление100 дБ
Соотношение сигнал/шум65 дБ
Функции и разъемы
Функции и возможностирегулировка чувствительности
отключение микрофона
Разъем подключенияmini-Jack 3.5 мм TRRS
выход на наушники
Общее
Источник питанияаккумулятор / CR2032 /
Материал корпусапластик
Вес249 г
Комплектацияветрозащита
кейс / чехол
Официальный сайтcomica-audio.com
Дата добавления на E-Katalogиюль 2019
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Comica 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Comica.

Купить Comica CVM-V05

Все цены 10 →

Петличний мікрофон COMICA CVM-V05 (3,5)

Comica Audio CVM-V05 — це багатофункціональний одиночний петличний мікрофон, який забезпечує чітке захоплення голосу та моніт... ещеоринг у реальному часі для інтерв’ю, прямих трансляцій та відеозйомки. Розроблений для використання з низкою пристроїв, CMV-V05 має трипозиційний перемикач, який дозволяє легко вибирати режими, сумісні зі смартфоном або DSLR, а також положення «Вимкнено» для економії
Filmexpro.uaС нами 1 год
(Киев)
Пожаловаться
799 грн.

Накамерна радіосистема Comica SIG.LAV V05

Комічна радіосистема SIG.LAV V05 — високоякісний бездротовий мікрофон, ідеальний для відеозйомки, інтерв’ю та створення конте... ещенту на ходу. Оснащена високопродуктивним мікрофоном із кріпленням-кліпс, вона забезпечує чистий і стабільний звук із мінімальними зовнішніми перешкодами. Завдяки бездротовій передачі сигналу до 50 метрів, SIG.LAV V05 дозволяє свободу руху без обмежень кабелями. Автоматичне налаштування каналів сприяє уникненню перешкод і забезпечує стабільність зв’язку на високому рівні. Легке та компактне виконання робить систему зручною для використання з камерами та смартфонами через роз’єм 3.5 мм. Надійний захист від зовнішніх шумів і довгий час роботи акумулятора дозволяють знімати тривалий відеоконтент у різних умовах. SIG.LAV V05 підтримує різні режими роботи, що робить її універсальним інструментом для професійних відеографів, блогерів і аматорів. Висока якість збірки та доступна ціна роблять цю модель оптимальним вибором для створення високоякісного відео без зайвих зусиль.
Redprice.saleС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
1 489 грн.

Активний петличний мікрофон Comica CVM-SIG.LAV V05

Маркетплейс: Rozetka.ua  More Foto С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 287 грн.

Петличний мікрофон COMICA CVM-V05 MI (Lightning)

COMICA CVM-V05 MI - це петличний мікрофон, створений спеціально для пристроїв з роз'ємом Lightning. Забезпечте своїй аудіозап... ещеисі чіткість та професіоналізм з високоякісним звуком цього мікрофона. Зручно кріпиться, відмінно підходить для запису відео на iPhone або iPad. Ключові характеристики: всенаправленний чутливість: -35дБ ± 2дБ діапазон посилення: -10дБ частоти: 60 Гц - 18кГц шум / сигнал:> 65дБ SPL: 100дБ акумулятор: CR2032 3V довжина шнура: 6 м робоча температура: 0 ℃ ~ +50 ℃. Комплектація: Мікрофон Вітрозахист Сумка для зберігання і транспортування Інструкція.
Filmexpro.uaС нами 1 год
(Киев)
Пожаловаться
1 550 грн.

Накамерна радіосистема Comica SIG.LAV V05

Tomdom.in.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
1 495 грн.
eще 5 предложений

Динамика цен на Comica CVM-V05

Видеообзоры