Вантажна шина Compasal CPD82 315/80 R22.5 156K
![]() |
Виберіть розмір вантажної шини
Compasal CPD82 315/80 R22.5 156K 315/80 R22.5 " 156 K 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Compasal CPD82 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 20 →Compasal CPD82 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 10 219 грн. | ![]() |
| 9 900 грн. |
| 9 898 грн. |
COMPASAL Вантажна шина COMPASAL CPD82 (ведуча) 315/80R22.5 156/150K | 9 905 грн. |
| 9 945 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Compasal CPD82 315/80 R22.5 156K
| Ціни на Compasal CPD82 315/80 R22.5 156K |
|---|---|---|---|---|
| Compasal CPD82 315/80 R22.5 156K | від 9 548 грн. | 20 пропозицій | ||
| Compasal CPD82 315/80 R22.5 156M | від 9 850 грн. | 2 пропозиції | ||