Вантажна шина ONYX HO308A 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
ONYX HO308A 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONYX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONYX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ONYX HO308A 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 8 →Onyx HO308A (приводная) 315/80 R22.5 156/152L 20PR | 9 000 грн. |
Вантажна шина ONYX HO308A 315/80R22.5 156/152L | 8 968 грн. |
Вантажна шина ONYX HO308A 315/80R22.5 156/152L | 9 053 грн. |
ONYX Вантажна шина ONYX HO308A 315/80R22.5 156/152L | 8 925 грн. |
Грузовые шины Onyx HO308A (ведущая) 315/80 R22.5 156/152L 20PR 1001025622 | 9 526 грн. |
ще 3 пропозиції