Каталог   /   Авто и мото   /   Автохимия и масла   /   Моторные масла   /   CRAFT-TEC

Моторное масло CRAFT-TEC PRO 2T 1L 1 л (820901)

Фото - Моторное масло CRAFT-TEC PRO 2T 1L 1 л
CRAFT-TEC PRO 2T 1L
Тип
минеральное
Двигатель
2-х тактный
Объем
1 л
Дата добавления на E-Katalog
май 2026
Маркировка производителя
820901

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара

Купить CRAFT-TEC PRO 2T 1L 1 л

Олія моторна Craft-tec PRO (820901)

Моторна олія Craft-Tec ― універсальна моторна олія, призначена для двотактних двигунів бензопил, скутерів, газонокосарок, триммерів, культиваторів, бензопил. Використовується в двигунах як з роздільною системою мастила, так і безпосереднім змішуванням з паливом. Рекомендації щодо приготування паливно-масляної суміші для кожного бензоінструменту вка... ещезані у його паспорті.
Axm.com.uaС нами 1 год
(Харьков)
Под заказ
Пожаловаться
229 грн.

Моторне масло двотактне Craft-Tec PRO (для 2-х тактных двигателей)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Instrument.Free С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
323 грн.

Масло моторне Craft-tec PRO (820901)

Маркетплейс: Rozetka.ua  TOOLPARK С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
234 грн.