Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Насосні станції   /   DAB Pumps

Каналізаційна установка DAB Pumps Genix 110

Фото - Насосна станція DAB Pumps Genix 110
DAB Pumps Genix 110
6 л9 л
Основне
Призначенняканалізація
Характеристики
Макс. продуктивність6840 л/год / максимальна /
Макс. напір8 м / максимальний /
Макс. t рідини50 °С
Об'єм гідроакумулятора6 л
Система всмоктуванняодноступінчаста
Двигун
Потужність320 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Інше
Рівень шуму62 дБ
Клас захисту (IP)44
Країна походження брендуІталія
Матеріал корпусапластик
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Як вибрати насосну станціюРозповідаємо про ключові параметри при виборі насосної станції: потужності, продуктивності, розміщення та оснащення.

Купити DAB Pumps Genix 110

DAB DAB Genix 110 60165319

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
21 192 грн.

Автоматична каналізаційна насосна установка для стічних вод DAB GENIX 110

Тип: Насосна станція; Колір: Білий; Захист: Від перегріву; Виробник: DAB Pumps; Оснащення: Зі зворотним клапаном; Призначення: Для туалету; Клас захисту: IP44; Тип з'єднання: Різьба; Клас ізоляції: F; Кількість фаз: Однофазний; Країна виробника: Італія; Матеріал корпусу: Технополімер; Номінальний струм: 2.3; Максимальний напір: 8; Тип електродвигун... щеа: Сухий герметичний асинхронний двигун з охолодженням рідиною, що перекачується; Встановлення насосу: У горизонтальному положенні; Частотне регулювання: Ні; Номінальна потужність: 0.32; Мін. температура рідини: 0; Наявність подрібнювача: Є; Макс. температура рідини: 50
Toolmax.com.uaНовий магазин
(Київ)
Гарантія: 14 днів від магазину
Поскаржитись
23 410 грн.

Насосна станція DAB GENIX 110 (60165319)

Climatronic.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
20 790 грн.

Динаміка цін на DAB Pumps Genix 110

Модификації DAB Pumps Genix 110

Ціни на DAB Pumps Genix 110
DAB Pumps Genix 110 від 20 790 грн.3 пропозиції
DAB Pumps Genix 130 від 24 453 грн.3 пропозиції
Додаткові функції і можливості насосної станції DAB Pumps Genix 110:
• Кількість водозабірних точок — 2