Каталог   /   Компьютерная техника   /   Приставки и аксессуары   /   Игровые приставки   /   Data Frog

Портативная приставка Data Frog R35s

Фото - Игровая приставка Data Frog R35s
Фото 6
Data Frog R35s
Цвет
Дисплей
Диагональ дисплея3.5 "
Разрешение640x480 пикс
Разъемы и подключения
Разьемыmini-Jack (3.5 мм)
Аппаратная часть
ПроцессорRockchip RK3326
Оперативная память1 ГБ
Емкость накопителя64 ГБ
Слот для карт памяти
Дата добавления на E-Katalogоктябрь 2024
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Data Frog 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Data Frog.

Купить Data Frog R35s

Intex Ігрова приставка Intex Data Frog R35s Purple

MTA.uaС нами 8 лет
(Киев)
Гарантия: 12 мес.
Пожаловаться
2 499 грн.

Ігрова приставка Intex Data Frog R35s Purple

Data Frog R35s — кишеньковий портал у світ ретро-ігорData Frog R35s — це мініатюрна, але напрочуд потужна ретро-консоль, яка... ещедарує справжню ностальгію у зручному форматі. Вона поєднує компактність, велику бібліотеку ігор та якісний дисплей, щоб ви могли насолоджуватись класикою у будь-який момент — вдома чи в дорозі.Яскравий IPS-екран — маленький, але промовистийКонсоль оснащена 3.5-дюймовим
Soho.com.uaС нами 1 год
(Киев)
Пожаловаться
2 469 грн.

Портативна ігрова консоль Intex Data Frog R35s Grey

Маркетплейс: Rozetka.ua  SIMo4ka С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
3 799 грн.

Портативна ігрова консоль Intex Data Frog R35s Purple

Маркетплейс: Rozetka.ua  SIMo4ka С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
3 999 грн.

Портативна ігрова консоль Intex Data Frog R35s White

Маркетплейс: Rozetka.ua  SIMo4ka С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться

Динамика цен на Data Frog R35s