Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   Dell

Ноутбук Dell 15 DC15250 [DC15250RPLU007M]

Фото - Ноутбук Dell 15 DC15250 (DC15250RPLU007M)
Відео 34Фото 15
Порівняти ціни 5 →
Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9)
Процесор:Core i7, 1355U, 1.2 ГГц
Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 96EUs
ОЗП:32 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 1 ТБ
Вага ноутбука:1.9 кг
в списокмої списки
Модифікації Dell 15 DC15250 27
Характеристики
Dell 15 DC15250 [DC15250RPLU007M]
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана15.6 "
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність дисплея1920x1080 (16:9)
Час відгуку35 мс
Частота зміни кадрів120 Гц
Яскравість250 нт
Контрастність600 :1
Колірне охоплення (NTSC)45 %
Процесор
СеріяCore i7
Модель1355U
Кодова назва процесораRaptor Lake (13th Gen)
Кількість ядер10 (2P+8E)
Кількість потоків12
Тактова частота1.2 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)15 Вт
Тест 3DMark069944 points
Тест Passmark CPU Mark15840 points
Тест SuperPI 1M6.7 с
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті32 ГБ
Максимально встановлюваний об'єм ОЗП32 ГБ
Тип пам’ятіDDR4
Частота пам'яті ОЗП2666 МГц
Кількість слотів ОЗП2
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Серія відеокартиIntel Iris Graphics
Модель відеокартиIris Xe Graphics G7 96EUs
Тест 3DMark0628567 points
Тест 3DMark Vantage P25978 points
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача1 ТБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 4.0 4x
Розмір накопичувача M.222x30 мм
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v1.4
Кардридер / SD /
USB-A 2.01 шт.
USB-A 5Gbps1 шт.
USB-C 5Gbps1 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються1
Wi-FiWi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetoothv5.3
Мультимедіа
Web-камера1280x720 (HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
Клавіатура
Підсвічуваннянемає
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Додаткових клавіш1 шт.
Маніпулятортачпад
Акумулятор
Ємність батареї3600 мАгод
Ємність батареї54 Вт*год
Напруга батареї15 В
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Комплектний блок живлення65 Вт
Інше
Передвстановлена ОСWin 11 Pro
Матеріал корпусаматовий пластик
Габарити (ШхГхТ)359x236x19 мм
Вага1.9 кг
Офіційний сайтdell.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2025
Перед покупкою уточнюйте наявність підсвічування клавіатури та сканера відбитка пальця.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Де купити Dell 15 DC15250 [DC15250RPLU007M]

Dell 15 (DC15250RPLU007M)

iTMag.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
36 099 грн.

Dell 15 (DC15250RPLU007M)

Noteboochek.com.uaЗ нами 7 років (Київ)
Під замовлення
Поскаржитись

Ноутбук Dell 15 DC15250, (DC15250RPLU007M) 15,6" UHD / Intel Core i7-1355U / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / Windows 11 Pro / срібляс

Маркетплейс: Rozetka.ua  ENTER З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
56 325 грн.

Ноутбук Dell 15 DC15250 (DC15250RPLU007MUBU) 15.6" FHD 120 Гц / Intel Core i7 1355U / RAM 16ГБ / SSD 1 ТБ / Ubuntu / Платино

Маркетплейс: Rozetka.ua  ENTER З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
43 625 грн.

Ноутбук Dell 15 DC15250 (DC15250RPLU007M), Intel Core i7-1355U / 15.6 / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / Intel UHD / Windows 11 Pro /

Маркетплейс: Rozetka.ua  ENTER З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
51 325 грн.

Динаміка цін на Dell 15 DC15250 [DC15250RPLU007M]

Відеоогляди