Каталог   /   Дом и ремонт   /   Автономное питание и энергообеспечение   /   ИБП   /   Digitus

ИБП Digitus DN-170076 2000 ВА

Фото - ИБП Digitus DN-170076 2000 ВА
Видео 1Фото 4
Digitus DN-170076 2000 ВА
1500 ВА2000 ВА
Основное
Типинтерактивный
Форм-факторобычный (Tower)
Время переключения на батарею6 мс
Вход
Входное напряжение1 фаза (230 В)
Диапазон входного напряжения162 – 290 В
Байпас (включение напрямую)отсутствует
Выход
Выходное напряжение1 фаза (230 В)
Пиковая выходная мощность2000 ВА
Номинальная выходная мощность1200 Вт
Форма выходного сигналаподобна синусоиде (аппроксимированная)
Розеток с резервом4 шт
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Общая емкость батарей9 Ач
Количество батарей2 шт
Время полной зарядки480 мин
Защита
Защитазащита от короткого замыкания
защита от перегрузки
защита линии передачи данных
звуковая сигнализация
Предохранительплавкий
Интерфейсы управленияRS-232
USB type B
Общее
Дисплей
Температура эксплуатации0 – 40 °C
Уровень шума40 дБ
Размеры (ВхШхГ)198х158х380 мм
Вес10.5 кг
Официальный сайтdigitus.info
Дата добавления на E-Katalogапрель 2022
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Digitus 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Digitus.

Купить Digitus DN-170076 2000 ВА

Все цены 32 →

ДБЖ Digitus line-interactive 2000va/1200w (DN-170076) DN-170076

Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення DIGITUS у компактному корпусі оснащені чудовим функціоналом контролю мік... ещеропроцесора, завдяки чому гарантується висока надійність. Інтуїтивно зрозуміле управління забезпечує високу продуктивність комерційних та офісних комп'ютерних систем та захист від втрати та пошкодження даних. Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення DIGITUS мають безліч переваг: захист від перевантаження, розрядки та перезаряджання, функція «холодного запуску», енергозбереження, система звукових сигналів тривоги тощо. Високопродуктивний захист для вашого бізнесу та офісних комп’ютерних систем від втрати та пошкодження даних Підвищення та зниження AVR для стабілізації напруги Швидкий час перемикання у разі відключення електроенергії Компактний корпус для заощадження місця у вашій ІТ-інфраструктурі Швидкий час зарядки Створюють низький рівень шуму до 40 дб  Чудовий функціонал управління мікропроцесором гарантує високу надійність у разі збою живлення Автоматичний перезапуск із відновленням напруги Функція "холодного запуску" Сигнали тривоги: режим роботи від батареї (кожні 10 секунд), низький рівень заряду батареї (кожну секунду), перевантаження (кожні 0,5 секунди), помилка (безперервно) З захистом від перевантаження, розрядження та перезаряджання Знижувальний/підвищуючий перетворювач для стабілізації напруги РК-дисплей
Moyo.uaС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
10 552 грн.

ДБЖ DIGITUS 2000VA/1200W LCD RJ45 RS232 USB 4xSchuko (DN-170076) DN-170076

FOXTROT.UAС нами 9 лет
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
11 745 грн.

Джерело безперебійного живлення DIGITUS 2000VA/1200W, LCD, RJ45, RS232, USB, 4xSchuko (DN-170076)

Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення DIGITUS® у компактному корпусі оснащені чудовим функціоналом контрол... ещею мікропроцесора, завдяки чому гарантується висока надійність. Інтуїтивно зрозуміле управління забезпечує високу продуктивність комерційних та офісних комп'ютерних систем та захист від втрати...
Nkt.uaС нами 3 года
(Киев)
Пожаловаться
10 151 грн.

Пристрій безперебійного живлення Digitus 2000VA DN-170076 (DN-170076)

+ 247 балів ITbox, для побутової техніки, для ноутбуків, для холодильників, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line inte... ещеractive), 1200 Вт, 2000 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 162 до 290 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 2, LCD - дисплей, 198 x 158 x 380 мм, 10.5 кг
Itbox.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться

Digitus DN-170076

Пристрій безперебійного живлення Digitus 2000VA DN-170076 - це надійне рішення для захисту ваших комерційних та офісних комп&... ещеapos;ютерних систем від несподіваних відключень електроенергії. Завдяки лінійно-інтерактивній архітектурі ця модель не лише забезпечує стабільне живлення, але й покращує якість обслуговування, захищаючи вашу техніку від втрати та пошкодження даних. Основною перевагою є потужність пристрою в 1200 Вт, що дозволяє ефективно обслуговувати різні типи обладнання. З загальною потужністю у 2000 ВА, цей UPS підтримує найрізноманітніші електричні прилади, гарантуючи стабільну роботу навіть при перепадах в мережі з вхідною напругою від 162 до 290 В. Окрім суттєвого функціоналу, виріб оснащено апроксимованою (ступінчастою) формою вихідної напруги, що оптимізує розподіл електроенергії. Дві вбудовані батареї 12V/9 AH забезпечують тривалу автономність, а швидка зарядка полегшує підготовку до повторних використань. Пристрій має 4 Euro-розетки (Schuko), які дозволяють одночасно підключати декілька пристроїв. Це робить його ідеальним вибором для офісного середовища. Додатковий фільтр RJ-45 забезпечує надійний захист мережевого обладнання від перенапруг, а інтерфейси RS-232 та USB дозволяють зручно інтегруватись у різні конфігурації ІТ-інфраструктури. РК-дисплей на пристрої надає зручний візуальний контроль за роботою і станом ДБЖ, інформуючи про всі ключові параметри в режимі реального часу. Система оповіщення з звуковими сигналами попередить про режим роботи від батареї, низький рівень заряду, перевантаження чи помилки. Також варто відзначити наявність функцій, які спрощують використання пристрою в екстремальних умовах: захист від перевантаження, розрядки та перезаряджання, а також функція «холодного запуску». Завдяки вбудованим механізмам енергозбереження та з пониженим рівнем шуму до 40 дБ, цей UPS стане невід'ємною складовою вашої технологічної безпеки. Хіба ви можете допустити менше, коли мова йде про безпеку вашої інформації та стабільну роботу обладнання? obrumelyoueuropean33
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
10 357 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Digitus DN-170076 2000 ВА

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная

Модификации Digitus DN-170076

Цены на Digitus DN-170076
Digitus DN-170075 1500 ВАот 6 064 грн.42 предложения
Digitus DN-170076 2000 ВАот 7 262 грн.33 предложения
Видеообзоры