ДБЖ Gemix PSN-800U 800 ВА
Фото 8 |
Gemix PSN-800U 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemix PSN-800U 800 ВА
Усі ціни 10 →Устройство бесперебойного питания Gemix PSN-800U (PSN800U) | 5 744 грн. |
Gemix PSN-800U PSN800U | 5 379 грн. |
ИБП Gemix PSN-800U LCD, 800ВА/480Вт, 7/9/13A, 3xEURO Schuko PSN800U | 5 744 грн. |
Gemix PSN-800U 10700319 | 5 744 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Gemix PSN-800U (PSN800U) PSN800U | 5 744 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Gemix PSN-800U
Ціни на Gemix PSN-800U |
---|---|---|---|---|
Gemix PSN-500U 500 ВА | від 4 689 грн. | 12 пропозицій | ||
Gemix PSN-800U 800 ВА | від 5 379 грн. | 10 пропозицій | ||
Gemix PSN-1000U 1000 ВА | від 6 139 грн. | 12 пропозицій | ||
Gemix PSN-1200U 1200 ВА | від 7 789 грн. | 11 пропозицій |