ДБЖ Green Cell PowerProof 2000VA 1200W (UPS05) 2000 ВА
Відео 2Фото 6 |
Green Cell PowerProof 2000VA 1200W (UPS05) 2000 ВА 1500 ВА2000 ВА |
|
Потужне інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з цифровою системою керування, обладнаною LED-дисплеєм, апроксимованою синусоїдою на виході та USB-інтерфейсом керування. Підтримує процедуру холодного старту, необхідну для запуску знеструмленого клієнтського обладнання. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022, призначений для створення системи тимчасового резервного живлення побутового та промислового обладнання.
Ця модель оснащена двома вбудованими свинцево-кислотними гелевими AGM-акумуляторами з напругою 12 В та сумарною ємністю 18 Агод (2х9 Агод). Крім оперативного перемикання живлення від батарей (за 6 мс), джерело безперебійного живлення Green Cell PowerProof 2000VA 1200W (UPS05) може виконувати функції мережного стабілізатора напруги (від 162 до 290 В). Номінальна потужність цього девайсу становить 1200 Вт, максимальна пікова 2000 Вт.
Він оснащений чотирма стандартними роз'ємами EU Type F (євророзетка) і здатний забезпечити живлення різної техніки. При навантаженні, що становить 50% номінальної потужності (600 Вт), забезпечує близько 4 хв енергопостачання, яких вистачить для коректного завершення роботи. Впорається із завданням живлення телекомунікаційного обладнання, серверів та робочих станцій, сигналізацій, засобів автоматизації, систем відеоспостереження, аварійного LED-освітлення тощо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Купити Green Cell PowerProof 2000VA 1200W (UPS05) 2000 ВА
Усі ціни 14 →Лінійно-інтерактивний ДБЖ Green Cell UPS05 (2000VA/1200W) | 11 000 грн. |
Green Cell UPS05 (2000VA/1200W) | 5 999 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП Green Cell UPS05 (2000VA/1200W) | 6 100 грн. |
ДБЖ Green Cell UPS05 (2000VA/1200W) | 4 995 грн. |
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Green Cell UPS05 (2000VA/1200W) | 5 002 грн. |
Постійний тихий писк Тихий писк Тимофій: користуюся Green Cell PowerProof 2000VA 1200W (UPS05) менше місяця |
Достатньо для двох ПК. Ніякої сінусоїди нема. Коли вхідна напруга менше 215 вольт вмикається вентилятор і підіймається вихідна напруга до 240 вольт. Для ПК це не принципово, але якось дивно. Моя модель робе тихо на відміну від моделі мого друга. Достатньо для двох ПК. 4 розетки. Німа синусоїди Drugnir: користуюся Green Cell PowerProof 1500VA 900W (UPS04) кілька місяців |
Модель дбж green cell ups04 1500/2000va
І головне температура корпуса десь градусів 42-45. Це норм?
Щиро дякую за відповіді.
Модификації Green Cell PowerProof 2000VA 1200W (UPS05)
Ціни на Green Cell PowerProof 2000VA 1200W (UPS05) |
---|---|---|---|---|
Green Cell PowerProof 1500VA 900W (UPS04) 1500 ВА | від 4 200 грн. | 13 пропозицій | ||
Green Cell PowerProof 2000VA 1200W (UPS05) 2000 ВА | від 4 992 грн. | 14 пропозицій |