Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Earldom

Тримач / авто зарядка Earldom ET-EH196

Фото - Тримач / авто зарядка Earldom ET-EH196
Фото 5
Earldom ET-EH196
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
затискач
Матеріал корпуса
пластик
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Earldom 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Earldom.

Купити Earldom ET-EH196

Earldom ET-EH196 Black

Тримач Earldom ET-EH196 Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
229 грн.

Автотримач розсувний на присосці Earldom ET-EH196

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
353 грн.

Автоутримувач на присосці для смартфонів висувний Earldom ET-EH196 для безпеки та зручності в автомобілі

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sattil З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
414 грн.

Автотримач розсувний на присосці Earldom ET-EH196

Маркетплейс: Rozetka.ua  Animal Towns З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
403 грн.

Автомобільний тримач Earldom ET-EH196 Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  GigaТех З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
407 грн.

Динаміка цін на Earldom ET-EH196