Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Електродуховки   /   ECG

Електродуховка ECG ETH 3502W

Фото - Електродуховка ECG ETH 3502W
Фото 13
ECG ETH 3502W
Колір
Об'єм
35 л
Потужність
1400 Вт
Управління
поворотні перемикачі
Мінімальна температура
90 °C
Максимальна температура
250 °C
Кількість режимів приготування
3
Електричні конфорки
Потужність маленької конфорки
1 кВт
Потужність великої конфорки
1.5 кВт
Функції і можливості
гриль
Освітлення
Подвійне скло
Відкриття дверцят
відкидна
Покриття камери
оцинкована сталь
Габарити (ВхШхГ)
41.6x50.5x30 см
Офіційний сайт
ecg-electro.eu
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Як вибрати настільну електродуховкуРозповідаємо, у чому переваги електродуховки та як зробити правильний вибір з урахуванням обсягу, потужності й функцій

Купити ECG ETH 3502W

Усі ціни 11 →

Електрична піч ECG ETH 3502W

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
5 982 грн.

Електропіч ECG ETH 3502W

Виробник - ECG;Загальна потужність - 1001-1500;Регульований термостат - є ;Функції - гриль;Колір - білий;Вага - 10,8;Гарантія... щета сервісне обслуговування - 12 міс;Додатково - 2 електричні конфорки (діаметр 180 мм та 145 мм, потужність 1500 Вт та 1000 Вт). Можливість одночасного використання духовки та 1 конфорки. Температура духовки, що регулюється (90-250 °C). Практичне освітлення усередині духовки. Низка
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
5 280 грн.

3502W Електропіч ecg eth

Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
5 844 грн.

Настільна плита з духовкою ECG ETH 3502W

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
5 091 грн.

ECG ETH 3502W ETH3502W

Рожен/Ні|Режими/Верхній нагрів, Верхній+нижній нагрів, Нижній нагрів|Колір виробника/Білий|Габарити упаковки (ВхШхГ)/450 х 55... ще0 х 385 мм|Споживана потужність, Вт/1400 Вт|Гриль/Ні|Кількість режимів приготування/3 шт.|Габарити (ВхШхГ)/416 х 505 х 300 мм|Комплектація/Піч електрична, Деко 2 шт., Решітка, Інструкція, Гарантійний талон|Особливості/Підсвічування, З конфорками|Терморегулятор/90 - 250 °С|Вага/10,8 кг|Таймер/Немає|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/2 роки|Вага в упаковці, кг/12,2 кг|Бренд/ECG|Конвекція/Ні|Об'єм камери/35 л
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 225 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на ECG ETH 3502W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна