Електродуховка Liberton LEO-600
Фото 14 |
Liberton LEO-600 |
|
Окреме регулювання температури верхнього та нижнього нагрівального елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LEO-600
Усі ціни 60 →Духовка настільна Liberton LEO-600 Black | 4 999 грн. |
Духовка настільна Liberton LEO-600 Black | 4 407 грн. |
LIBERTON LEO-600 DARK BLUE | 5 063 грн. |
LIBERTON LEO-600 DARK BLUE | 5 038 грн. |
Электродуховка Liberton leo-600 Black, 1900w, 60л, двойные распашные двери | 4 718 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →