Термос Edenberg EB-3508 0.5 л
Edenberg EB-3508 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3508 0.5 л
Все цены 22 →Термос харчовий Edenberg 500мл л із нержавіючої сталі чорний колір (EB-350 | 499 грн. |
Термос харчовий Edenberg 500мл із нержавіючої сталі червоний колір (EB-350 | 499 грн. |
Термос харчовий Edenberg 500мл із нержавіючої сталі синій колір (EB-3508) | 499 грн. |
Термос харчовий 500 мл Edenberg EB-3508-Blue | 418 грн. |
Термос харчовий 500 мл Edenberg EB-3508-Red | 418 грн. |
eще 17 предложений
Модификации Edenberg EB-3508
Цены на Edenberg EB-3508 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3508 0.5 л | от 379 грн. | 22 предложения | ||
Edenberg EB-3509 0.8 л | от 419 грн. | 25 предложений | ||
Edenberg EB-3510 1 л | от 455 грн. | 29 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →