Каталог   /   Дім і ремонт   /   Текстиль   /   Матраци   /   EMM

Матрац EMM Freedom Flex 160x200

Фото - Матрац EMM Freedom Flex 160x200
Відео 15Фото 4
EMM Freedom Flex 160x200
Тип
безпружинний
Жорсткість
висока (5)
Кількість шарів
8 шт.
Наповнювач
пінополіуретан, термоповсть
Макс. навантаження (1 місце)
130 кг
Країна-виробник
Україна
Висота
17 см
Офіційний сайт
emm.ua
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.

Купити EMM Freedom Flex 160x200

Матрас ЕММ Freedom Flex 160х200 + наматрасник

Матрас ЕММ Freedom Flex Наполнение: - Чехол - ткань жаккард - Ортопедическая пена с масажным эффектом - Пена... ще- Термовойлок - Пена с масажным эффектом - Чехол - ткань жаккард Особенности: - Жесткость модели: 4 - Высота 17 см. - Рекомендованная нагрузка: до 130 кг на спальное место
Mebelino.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 939 грн.

Матрац Freedom Flex, 160*200

Маркетплейс: Rozetka.ua  Tak-Tak З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Матрац ЕММ Freedom Flex / Флекс 160х200

Маркетплейс: Rozetka.ua  На добраніч З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 941 грн.

Ортопедичний матрац Freedom Flex, 160х200

Маркетплейс: Rozetka.ua  Nirvana M З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 106 грн.

Матрац ортопедичний Freedom Flex 160x200 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Maxi-House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на EMM Freedom Flex 160x200

Модификації EMM Freedom Flex 160x200

Ціни на EMM Freedom Flex 160x200
EMM Freedom Flex 70x190 від 4 797 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 80x190 від 5 383 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 80x200 від 5 465 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 90x190 від 5 951 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 90x200 від 6 035 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 120x190 від 7 799 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 120x200 від 7 908 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 140x190 від 8 924 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 140x200 від 9 048 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 150x190 від 9 384 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 150x200 від 9 505 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 160x190 від 9 823 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 160x200 від 9 939 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 180x190 від 10 940 грн.4 пропозиції
EMM Freedom Flex 180x200 від 11 300 грн.5 пропозицій
EMM Freedom Flex 200x200 від 12 673 грн.3 пропозиції
Відеоогляди