Циркулярна пила EMTOP EMSW150078
Фото - Пила EMTOP EMSW150078
EMTOP EMSW150078
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типстаціонарна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Потужність1500 Вт
Макс. оберти диска4500 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску254 мм
Діаметр посадкового отвору16 мм
Глибина різу85 мм
Кут нахилу пили45 °
Функції та можливості
Комплектаціябез диска
Інше
Розкладний стіл / 640x150 /
Розміри робочого стола730x638 мм
Вага28 кг
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EMTOP EMSW150078
Напряжение220–240 В ~ 50/60 ГцПотребляемая мощность1500 ВтСкорость холостого хода4500 об/минРазмер диска254 мм × 16 ммМакс. глубина реза85 мм (при 90°), 60 мм (при 45°)Угол наклона диска0°–45°Размер основного стола430 мм × 640 ммРазмер дополнительного стола (слева/справа)640 мм × 150 ммРазмеры стола в разложенном виде730 мм × 638 (640) ммВес брутто28 кг
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Пила циркулярна EMTOP EMSW150078 упакована в картонну коробку. Напруга 220–240 В ~ 50/60 Гц Споживана потужність 1500 Вт Швидкість холостого ходу 4500 об/хв Розмір диска 254 мм × 16 мм Макс. глибина різання 85 мм (при 90°), 60 мм (при 45°) Кут нахилу диска 0°–45° Розмір основного столу 430 мм × 640 мм Р... щеозмір додаткового столу (ліворуч/праворуч) 640 мм × 150 мм Розміри столу у розкладеному вигляді 730 мм × 638 (640) мм Вага брутто 28 кг
Bazaua.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись