Циркулярна пила EMTOP ELCS1652
Фото - Пила EMTOP ELCS1652
EMTOP ELCS1652
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Безщітковий двигун
Розташування двигунапоперечно
Макс. оберти диска5200 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску165 мм
Глибина різу55 мм
Глибина пропилу (нахил 45°)42 мм
Кут нахилу пили45 °
Функції та можливості
Комплектаціядиск
без зарядного пристрою
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Акумуляторна платформаEMTOP P20S
Напруга батареї20 В
Інше
Вага3.5 кг
Офіційний сайтemtop.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMTOP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMTOP.
Купити EMTOP ELCS1652
Напряжение заряда:220-240 В~50/60 ГцДвигатель:БезщітковийНапряжение:20 ВСкорость холостого хода:5200 об / минДиаметр лезвия:165 мм (6-1/2'')Мощность резки:45° градусов: 42 мм90° градусов: 55 ммРегулируемая глубина резки:такРегулируемая скошенная резка:такВес брутто:3,50 кг
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Комплектація: Пила дискова акумуляторна EMTOP ELCS16521 1 шт. пильний диск 165 мм Акумулятор і зарядний пристрій продаються окремо! Упаковано в кольорову коробку Двигун Безщітковий Напруга: 20 В Швидкість холостого ходу: 5200 об / хв Діаметр леза: 165 мм (6-1/2'') Потужність різання: 45° градусів: 42 мм 90° г... щерадусів: 55 мм Регульована глибина різання: так Регульоване скошене різання: так Вага брутто: 3,50 кг
Bazaua.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
- Двигун Безщітковий - Напруга: 20 В - Швидкість холостого ходу: 5200 об / хв - Діаметр леза: 165 мм (6-1/2'') - Потужність різання: 45° градусів: 42 мм 90° градусів: 55 мм - Регульована глибина різання: так - Регульоване скошене різання: так - Вага брутто: 3,50 кг