Каталог   /   Компьютерная техника   /   Комплектующие   /   Блоки питания   /   Endorfy

Блок питания Endorfy Supremo FM6 EY7A011

Фото - Блок питания Endorfy Supremo FM6 EY7A011
Фото 22
Endorfy Supremo FM6 EY7A011
Основное
Мощность1000 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивная
Система охлажденияактивная
Диаметр вентилятора120 мм
Сертификат80+ Gold
Cybenetics EfficiencyPlatinum
Cybenetics NoiseA
Стандарт ATX 12В v.3.1
Коннекторы питания
Питание MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)3 шт
PCIe 16pin1 шт
Система кабелеймодульная
Длина кабелей
MB600 мм
CPU705 мм
SATA560 мм / 720/880 /
MOLEX560 мм / 720/880 /
PCIe560 мм
Максимальные ток и мощность
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V183 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Мощность +12V996 Вт
Мощность +3.3V +5V100 Вт
Мощность -12V3.6 Вт
Мощность +5Vsb15 Вт
Общее
Защита от перенапряжения (OVP)
Защита от избыточного тока (OPP)
Защита от короткого замыкания (SCP)
БезопасностьUVP, OCP, OTP, SIP
Гарантия производителя10 лет
Габариты (ВхШхГ)87x150x140 мм
Официальный сайтendorfy.com
Дата добавления на E-Katalogсентябрь 2025
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Endorfy 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Endorfy.

Купить Endorfy Supremo FM6 EY7A011

Все цены 9 →

Блок живлення Endorfy Supremo FM6 (EY7A011)

Блок живлення Endorfy Supremo FM6 (EY7A011) – високоефективне джерело енергії з потужністю 1000 Вт, сертифікацією 80+ Gold, щ... ещео забезпечує стабільну та енергоефективну роботу сучасних ПК. Володіє модульною системою кабелів для зручної організації внутрішнього простору та активним PFC для підтримки стабільної напруги і зниження енергоспоживання. Завдяки високоякісним компонентам і стандарту ATX 3.1, підходить для геймерських, професійних та ентузіастських систем з високими навантаженнями. Вентилятор 120 мм працює тихо та ефективно, підтримуючи оптимальну температуру навіть при тривалому навантаженні. Надійні системи захисту – від перевантаження, короткого замикання та перенапруги – забезпечують безпеку та довговічність. Компактний корпус (87x140x150 мм) у чорному кольорі дозволяє легко інтегрувати блок у будь-який сучасний корпус. Endorfy Supremo FM6 – ідеальний вибір для тих, хто цінує стабільність, високий рівень енергоефективності та довгий термін служби комп’ютерної системи.
Redprice.saleС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
7 988 грн.

Блок живлення ENDORFY Supremo FM6 1000W Black (EY7A011) Supremo FM6 1000W Black (EY7A011)

Denika.uaС нами более 10-ти лет
(Харьков)
Пожаловаться
7 949 грн.

Endorfy Supremo FM6 1000W 80+ Золотий Чорний (EY7A011)

Tehnoexpert.com.uaС нами 1 год
(Львов)
Пожаловаться
7 864 грн.

Блок живлення Endorf Supremo FM6 1000W 80+ Gold black EY7A011

Novateh.com.uaМенее года
(Новояворовск)
Пожаловаться
8 451 грн.

Блок живлення ENDORFY Supremo FM6 1000W 80+ Gold ATX 3.1 (EY7A011) U1

Маркетплейс: MAUDAU  ProHardware С нами 2 года
(Киев)
Пожаловаться
9 192 грн.
eще 4 предложения

Динамика цен на Endorfy Supremo FM6 EY7A011

Модификации Endorfy Supremo FM6

Цены на Endorfy Supremo FM6
Endorfy Supremo FM6 EY7A013от 5 589 грн.4 предложения
Endorfy Supremo FM6 EY7A012от 5 196 грн.5 предложений
Endorfy Supremo FM6 EY7A011от 7 864 грн.9 предложений